Kavos aparatas Dolce Gusto Genio S цена
Kavos aparatas Dolce Gusto Genio S цена
NESCAFÉ Dolce Gusto GENIO S EDG 226.W (DeLonghi) kapsulinis kavos aparatas1 kapsulių dėžutė dovanų больше |
|
54.89 €
|
B магазин kavosdraugas.lt |
De'Longhi Dolce Gusto Genio S EDG226.WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 66.69 € больше |
|
54.89 €*
|
B магазин pigu.lt |
NESCAFÉ Dolce Gusto GENIO S EDG 226.W (DeLonghi) kapsulinis kavos aparatas1 kapsulių dėžutė dovanų больше |
|
54.89 €
|
B магазин kavosdraugas.lt |
Kavos Aparatas DOLCE GUSTO Genio S EDG226.WPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
54.89 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
54.89 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
De'Longhi Dolce Gusto Genio S EDG226.WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 66.69 € больше |
|
54.89 €*
|
B магазин pigu.lt |
Delonghi Coffee Maker | EDG226.W Dolce Gusto Genio S | Pump pressure 15 bar | Ca..больше |
|
61.59 €
|
B магазин skytech.lt |
Delonghi Coffee Maker | EDG226.W Dolce Gusto Genio S | Pump pressure 15 bar | Ca..больше |
|
62.60 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
62.60 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
DELONGHI Coffee Maker | EDG226.W Dolce Gusto Genio S | Pump pressure 15 bar | Ca..больше |
|
64.99 €
|
B магазин smartech.ee |
Delonghi Coffee Maker | EDG226.W Dolce Gusto Genio S | Pump pressure 15 bar | Ca.. |
|
65.59 €
|
B магазин elektrika.lv |
DeLonghi Dolce Gusto GENIO S, White/Black EDG226.Wбольше |
|
66.69 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
66.69 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Delonghi Coffee Maker | EDG226.W Dolce Gusto Genio S | Pump pressure 15 bar | Ca.. |
|
67.38 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Delonghi Coffee Maker | EDG226.W Dolce Gusto Genio S | Pump pressure 15 bar | Ca..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
67.98 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
67.98 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Kavos virimo aparatas DELONGHI DOLCE GUSTO GENIO S EDG225.W |
|
79.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
79.00 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Dolce Gusto Dolce Gusto Genio S capsule machine, anthracite grayбольше |
|
119.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
119.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 13:06
! Сообщить об ошибке| Марка | DOLCE GUSTO |
| Категория | Кофеварки |
| Kavos aparato tipas | kapsulinis kavos aparatas |
| Pieno plakimas | be pieno plakimo |
| Galia | 1400w |
| Aukštis | 27.3cm |
| Plotis | 11.2cm |
| Gylis | 28.7cm |
| Svoris | 2kg |
| Slėgis | 15 barbar |
| Gaminamos kavos tipas | kapučinas, espresas, juoda kava, americano, caramel macchiato |
| Vandens talpa | 1.3l |
| Rezervuaras pienui | - |
| Integruotas kavos malūnėlis | - |
| Programos | automatinis išjungimas |
| Skirstytuvas kavos išpilstymui iš karto į 2 puodelius | - |
| Indikatoriai | Įjungimo / išjungimo indikatorius |
| Ekranas | - |
| Korpusas | plastikinis |
| Naudojamos kavos tipas | kapsulės |
| Išmanus įrenginys | - |
| Показать больше | |





















































Birute B.
2019-01-19 19:52:23
Kodel ne visada kava bega i puodeli, o teka aparato sienele?