Dell Pro 14 Essential PV14255 цена
Dell Pro 14 Essential PV14255 цена
Nešiojamas kompiuteris DELL Pro 14 Essential PV14255/ AMD Ryzen 5 220/ 16GB/ 512..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 695.0 € больше |
|
464.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Dell Pro 14 Essential PV14255 Carbon Black 14 " 2K 1920 x 1200 pixels AntiNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! больше |
|
525.01 €
|
B магазин topocentras.lt |
Nešiojamas kompiuteris Dell Pro 14 Essential PV14255, 250, 16 GB, 512 GB, 14 ", ..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 769 € больше |
|
649.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Dell Pro 14 Essential PV14255/ AMD Ryzen 5 220/ 16GB/ 512GB SSD/ 14.0" FHD+/ WL..больше |
|
426.50 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
426.50 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Dell Pro 14 Essential PV14255/ AMD Ryzen 5 220/ 16GB/ 512GB SSD/ 14.0больше |
|
426.51 €
|
B магазин baitukas.lt |
Dell Pro 14 Essential PV14255/ AMD Ryzen 5 220/ 16GB/ 512GB SSD/ 14.0" FHD+/ WL..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. больше |
|
434.96 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
434.96 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Dell Pro 14 Essential PV14255/ AMD Ryzen 5 220/ 16GB/ 512GB SSD/ 14.0" FHD+/ WLA..больше |
|
443.40 €
|
B магазин dellshop.lt |
DELL Pro 14 Essential PV14255/ AMD Ryzen 5 220/ 16GB/ 512GB SSD/ 14.0 FHD+/ WLAN..больше |
|
447.60 €
|
B магазин smartech.ee |
Nešiojamas kompiuteris DELL Pro 14 Essential PV14255/ AMD Ryzen 5 220/ 16GB/ 512..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 695.0 € больше |
|
464.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Dell Pro 14 Essential PV14255 | + Bitdefender 12mėn NEMOKAMAI!больше |
|
475.40 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.00 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
475.40 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.00 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
Dell Pro 14 Essential PV14255 | Carbon Black | 14 " | 2K | 1920 x 1200 pixels | ..больше |
|
476.35 €
|
B магазин multo.eu |
Dell Pro 14 Essential PV14255 | Carbon Black | 14 " | 2K | 1920 x 1200 pixels | ..больше |
|
482.45 €
|
B магазин vieni.lt |
Dell Pro 14 Essential PV14255 | Carbon Black | 14 " | 2K | 1920 x 1200 pixels | ..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
482.45 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
482.45 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Dell Pro 14 Essential PV14255 | Carbon Black | 14 " | 2K | 1920 x 1200 pixels | ..больше |
|
483.85 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Dell Pro 14 Essential PV14255 | Carbon Black | 14 " | 2K | 1920 x 1200 pixels | ..больше |
|
487.11 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
487.11 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
DELL PRO 14 ESSENTIAL R5-220/14FHD+/16GB/512SSD/UBUNTU/3PS (CARBON) (US-KB) |PV1..больше |
|
489.52 €
|
B магазин complius.lt |
Dell Pro 14 Essential PV14255 | Carbon Black | 14 " | 2K | 1920 x 1200 pixels | ..больше |
|
490.96 €
|
B магазин enrike.lt |
Nešiojamas kompiuteris Dell Pro 14 Essential PV14255 | Carbon Juodas | 14 " | 2K..больше |
|
491.55 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
491.55 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Dell Pro 14 Essential PV14255 | Carbon Black | 14 " | 2K | 1920 x 1200 pixels | ..больше |
|
492.03 €
|
B магазин pirkpc.lt |
Dell Pro 14 Essential PV14255 | Carbon Black | 14 " | 2K | 1920 x 1200 pixels | ..больше |
|
494.22 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
494.22 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Nešiojamas kompiuteris Dell Pro 14 Essential PV14255, 220, 512 GB, 14 Coliai, Li..больше |
|
494.42 €
|
B магазин printera.lt |
Dell Pro 14 Essential PV14255 | Carbon Black | 14 " | 2K | 1920 x 1200 pixels | ..Visas prekes turime vietoje. Galimas atsiėmimas iš karto po užsakymo! больше |
|
495.00 €
|
B магазин gameroom.lt |
Dell Pro 14 Essential PV14255 | Carbon Black | 14 " | 2K | 1920 x 1200 pixels | ..больше |
|
496.80 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Nešiojamas kompiuteris Dell Pro 14 Essential PV14255 14" 2K 1920x1200 AMD Ryzen ..больше |
|
498.99 €
|
B магазин ogmina.lt |
Dell Pro 14 Essential PV14255 | Carbon Black | 14 " | 2K | 1920 x 1200 pixels | ..больше |
|
501.59 €
|
B магазин variantai.lt |
Dell Pro 14 Essential PV14255 | Carbon Black | 14 " | 2K | 1920 x 1200 pixels | ..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
501.75 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
501.75 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Dell Pro 14 Essential PV14255 | Carbon Black | 14 " | 2K | 1920 x 1200 pixels | ..больше |
|
502.00 €
|
B магазин skytech.lt |
Dell DELL PRO 14 ESSENTIAL R5-220/14FHD+/16GB/512SSD/UBUNTU/3PS (CARBON) (US-KB)..больше |
|
503.36 €
5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 5 раб. дн. |
503.36 €
5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 5 раб. дн. |
Dell Pro 14 Essential PV14255 | Carbon Black | 14 " | 2K | 1920 x 1200 pixels | ..больше |
|
505.21 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
505.21 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Dell Pro 14 Essential PV14255 | Carbon Black | 14 " | 2K | 1920 x 1200 pixels | ..больше |
|
511.13 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
511.13 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Dell Pro 14 Essential PV14255 | Carbon Black | 14 " | 2K | 1920 x 1200 pixels | ..больше |
|
511.14 €
|
B магазин prevo.lt |
Dell Pro 14 Essential PV14255 Carbon Black 14 " 2K 1920 x 1200 pixels AntiNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! больше |
|
525.01 €
|
B магазин topocentras.lt |
Nešiojamas kompiuteris Dell Pro 14 Essential PV14255, 250, 16 GB, 512 GB, 14 ", ..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 769 € больше |
|
649.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Nešiojamas kompiuteris Dell Pro 14 Essential PV14255, 250, 16 GB, 512 GB, 14 ", ..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 769 € больше |
|
649.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
Dell Pro 14 Essential PV14255 | Carbon Black | 14 " | 2K | 1920 x 1200 pixels | ..больше |
|
653.56 €
|
B магазин smartonly.eu |
Dell Pro 14 Essential PV14255 Carbon Black 14 2K 1920 x 1200 pixels Anti-glare A..больше |
|
667.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
667.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Dell Pro 14 Essential PV14255 | Carbon Black | 14 " | 2K | 1920 x 1200 pixels | ..больше |
|
719.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
719.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Nešiojamas kompiuteris Dell NTB Pro 14 Essential PV14255/AMD AI5 330/16GB/512SSD..больше |
|
736.10 €
|
B магазин enter24.eu |
Dell Pro 14 Essential PV14255 14inch FHD+ Ryzen 5 220 16GB 512GB SSD FPR BK W11P..больше |
|
757.46 €
|
B магазин percte.eu |
Dell Pro 14 Essential PV14255/ AMD Ryzen AI 7 350/ 16GB/ 1TB SSD/ 14.0" FHD+/ WL.. |
|
870.00 €
|
B магазин laramus.lt |
Dell Pro 14 Essential PV14255 14 FHD+ IPS 250 16GB 512SSD EN W11Pro Black nešioj..6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 149.50 eur/mėn |
|
896.99 €
|
B магазин rde.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-26 02:01
! Сообщить об ошибке| Марка | DELL |
| Категория | Ноутбуки |
| Продукт код | 2000001392454 |
| Kompiuterio paskirtis | verslui, premium |
| Procesoriaus tipas | amd ryzen ai 7 350 |
| Kietasis diskas HDD | nėragb |
| Kietasis diskas SSD | 1024gb |
| Diskas SSD M.2 PCIe | nėragb |
| Diskas SSD M.2 | 1024gb |
| Atminties dydis | 16gb |
| Vaizdo plokštės tipas | integruota amd |
| Operacinė sistema | windows 11 pro |
| Ekrano dydis | 14 |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Ekrano tipas | wva (ips) anti-glare |
| Matinis ekranas | - |
| Ekrano dažnis (Hz) | 60 |
| Maksimali raiška | 2220 x 1080 |
| Ekrano įstrižainė | 14" (~36 cm) |
| Procesorius | amd ryzen ai 7 350 |
| Procesoriaus taktinis dažnis | iki 4.90 ghzghz |
| Branduolių skaičius (fiziniai/loginiai) | 8 |
| Atminties tipas | ddr5 |
| Atminties dažnis | 6400mhz |
| Kietojo disko valdiklis | ssd m.2 pcie nvme; m.2 2280 |
| Vaizdo plokštė | integruota |
| Vaizdo plokštės atminties tipas | - |
| Bluetooth | + |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | wi-fi 6 (802.11a/b/g/n/ac/ax) |
| HDMI | 1 |
| USB 3.0 | 2 |
| USB-C | 1 |
| Kitos jungtys | 1 headphone/microphone combo |
| 3G / 4G Wireless WAN | - |
| Garso plokštė | Įmontuoti 4 garsiakalbiai |
| Klaviatūra | angliška (eng) |
| Klaviatūra su apšvietimu | + |
| Integruota Web kamera | + |
| Plotis | 241.9cm |
| Aukštis | 19.6cm |
| Ilgis | 359.4cm |
| Svoris | 1995kg |
| Korpuso tipas | metalas |
| Saugumas | kensington security slot |
| Atmintinės lizdų skaičius | nėravnt. |
| Įkroviklis komplektacijoje | + |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | + |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 45 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 65 |
| Показать больше | |

















































