Nešiojamasis kompiuteris Dell Precision 7670
Nešiojamasis kompiuteris Dell Precision 7670
DELL PRECISION 7670 i5-126000HX 32GB 1TB SSD 16" FHD (RTX A2000) Win11pro Used |.. |
Б/У
|
938.50 €
|
B магазин b2cshop.eu |
DELL PRECISION 7670 i5-126000HX 32GB 1TB SSD 16" FHD (RTX A2000) Win11pro Used |.. |
Б/У
|
942.20 €
|
B магазин multo.eu |
DELL PRECISION 7670 i5-126000HX 32GB 1TB SSD 16" FHD (RTX A2000) Win11pro Used |.. |
Б/У
|
951.55 €
|
B магазин enter24.eu |
Dell PRECISION 7670 i5-126000HX 32GB 1TB SSD 16" FHD (RTX A2000) Win11pro Used |
Б/У
|
969.06 €
|
B магазин baitukas.lt |
DELL PRECISION 7670 i5-12600HX 32GB 1TB SSD 16" FHD (RTX A2000) Win11pro NaudotasPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
Б/У
|
970.60 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
970.60 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
DELL Precision 7670 i5-12600HX, 32GB, 1TB SSD, 16" FHD (RTX A2000), Windows 11 P.. |
Б/У
|
986.93 €
|
B магазин smartech.ee |
DELL PRECISION 7670 i5-126000HX 32GB 1TB SSD 16 FHD (RTX A2000) Win11pro + zasil..больше |
|
1001.09 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
1001.09 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
DELL PRECISION 7670 i5-12600HX 32GB 1TB SSD 16" FHD (RTX A2000) Win11pro NaudotasIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
Б/У
|
1009.42 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
1009.42 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
DELL PRECISION 7670 i5-126000HX 32GB 1TB SSD 16" FHD (RTX A2000) Win11pro Used |
Б/У
|
1169.49 €
|
B магазин printera.lt |
N16 DELL PRECISION 7670, 12850HX-INTEL-CORE-I7, 16", 1920X1200, WEBCAM, RTX-A300.. |
Восст.
|
1309.85 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
1309.85 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 21:50
! Сообщить об ошибке| Марка | DELL |
| Категория | Ноутбуки |
| Продукт код | 5903719136990 |
| Kompiuterio paskirtis | mokslui, darbui ir namams |
| Gamintojo kodas | 7670 |
| Procesoriaus tipas | intel core i7 |
| Kietasis diskas HDD | nėragb |
| Kietasis diskas SSD | 512gb |
| Diskas SSD M.2 PCIe | nėragb |
| Diskas SSD M.2 | -gb |
| Atminties dydis | 16gb |
| Operacinė sistema | windows 11 pro |
| Ekrano dydis | 16" |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Matinis ekranas | + |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano įstrižainė | 16" (~41 cm) |
| Procesorius | intel core i7-12850hx |
| Procesoriaus taktinis dažnis | 2.0 - 3.6ghz |
| Atminties tipas | ddr5 |
| Vaizdo plokštė | nvidia rtx a1000 |
| Vaizdo plokštės atmintinė | 4gb |
| Vaizdo plokštės atminties tipas | gddr6 |
| Bluetooth | yra |
| HDMI | 1 |
| USB 2.0 | nėra |
| USB 3.0 | 3 |
| USB-C | nėra |
| Integruotas atminties kortelių skaitytuvas | yra |
| Optinis įrenginys | nėra |
| Klaviatūra | angliška (eng) |
| Klaviatūra su apšvietimu | + |
| Integruota Web kamera | yra |
| Prekės būklė | nauja |
| Svoris | 3.94kg |
| Показать больше | |



























































