Dell Precision 7560 цена
Dell Precision 7560 цена
N15 DELL PRECISION 7560, 11850H-INTEL-CORE-I7, 15.6", FHD, WEBCAM, RTX-A4000-MOB..больше |
Восст.
|
1109.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
1109.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Dell Precision 7560 i7 11850H 1TB 32GB 15,6" 3840x2160 WIN11Pro RTX A3000 |
|
1494.14 €
|
B магазин pigu.lt |
N15 DELL PRECISION 7560, 11850H-INTEL-CORE-I7, 15.6, FHD, WEBCAM, RTX-A4000-MOBI.. |
|
1075.65 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
1075.65 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
N15 DELL PRECISION 7560, 11850H-INTEL-CORE-I7, 15.6", FHD, WEBCAM, RTX-A4000-MOB..больше |
Восст.
|
1109.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
1109.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Dell Precision 7560 i7-11850H 1TB SSD, 32GB 15.6" (3840x2160) WIN11 Pro NVIDIA R..Perkant kompiuterį - Išmanus laikrodis dovanų ir -5% papildoma nuolaida ! |
|
1465.00 €
|
B магазин itsupply.lt |
Dell Precision 7560 i7 11850H 1TB 32GB 15,6" 3840x2160 WIN11Pro RTX A3000 |
|
1494.14 €
|
B магазин pigu.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-02 20:22
! Сообщить об ошибке| Марка | DELL |
| Категория | Ноутбуки |
| Продукт код | 9521724081585 |
| Kompiuterio paskirtis | Žaidimams, verslui, premium, mokslui, darbui ir namams |
| Procesoriaus tipas | intel core i7 |
| Kietasis diskas SSD | 1024gb |
| Atminties dydis | 64gb |
| Vaizdo plokštės tipas | dedikuota |
| Operacinė sistema | windows 11 pro |
| Ekrano dydis | 15" |
| Ekrano tipas | ips led, anti glare |
| Matinis ekranas | + |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano įstrižainė | 15.6" (~40 cm) |
| Procesorius | intel core i7-11850h |
| Procesoriaus taktinis dažnis | 2.5 - 4.8ghz |
| Spartinančioji atmintinė | 24mb |
| Branduolių skaičius (fiziniai/loginiai) | 8/16 |
| Maksimali pagrindinė atmintis | 128gb |
| Atminties tipas | ddr4-3200 |
| Atminties dažnis | 3200mhz |
| Laisvų atmintinės lizdų skaičius | 2vnt. |
| Atminties lizdų skaičius (viso/laisvų) | 4/2 |
| Vaizdo plokštė | nvidia quadro rtx 3000 |
| Vaizdo plokštės atminties tipas | gddr6 |
| Bluetooth | yra |
| IR | yra |
| Bevielio tinklo plokštė (WLAN) | wifi 802.11 a/b/g/n/ac/ax, wifi 6 |
| Tinklo plokštės greitis | 10/100/1000 mbit/s |
| HDMI | yra |
| USB jungčių skaičius | 4vnt. |
| USB 3.0 | 2 |
| USB-C | 2 |
| Integruotas atminties kortelių skaitytuvas | yra |
| Kitos jungtys | thunderbolt 4 |
| TV išėjimo jungtys | yra |
| Garso plokštė | maxxaudio |
| Klaviatūra | skandinaviška (no) |
| Klaviatūra su apšvietimu | + |
| Operacinės sistemos kalbos versija | anglų |
| Integruota Web kamera | yra |
| Prekės būklė | atnaujinta |
| Plotis | 36cm |
| Aukštis | 2.5cm |
| Svoris | 2.45kg |
| Korpuso tipas | aliuminis, metalas, stiklo pluoštas, magnio korpusas |
| Gamintojo spalva | silver |
| Palaikomos technologijos | thunderbolt, intel vpro, vr ready, windows cortana |
| Saugumas | naudotojo slaptažodis, tpm modulis, pirštų atspaudų skaitytuvas, bios slaptažodis |
| Pridedami priedai | maitinimo šaltinis + kabelis |
| Atmintinės lizdų skaičius | 4vnt. |
| Показать больше | |















































