Nešiojamasis kompiuteris Dell Precision 7550
Nešiojamasis kompiuteris Dell Precision 7550
Dell Precision 7550 i5-10400H 64GB 1TB FHD (1920 x 1080) NVIDIA Quadro T1000 Win..Perkant kompiuterį - Išmanus laikrodis dovanų ir -5% papildoma nuolaida ! больше |
|
749.00 €
|
B магазин itsupply.lt |
Laptop Dell Precision 7550 / i7 / RAM 32 GB / SSD Drive / 15,6″ FHD |
|
840.26 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
840.26 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-19 00:55
! Сообщить об ошибке| Марка | DELL |
| Категория | Ноутбуки |
| Продукт код | 5903719135405 |
| Kompiuterio paskirtis | mokslui, darbui ir namams |
| Procesoriaus tipas | intel core i7 |
| Kietasis diskas SSD | 512gb |
| Diskas SSD M.2 PCIe | 512gb |
| Diskas SSD M.2 | -gb |
| Atminties dydis | 16gb |
| Vaizdo plokštės tipas | integruota |
| Operacinė sistema | windows 10 pro |
| Ekrano dydis | 15" |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano įstrižainė | 15.6" (~40 cm) |
| Procesorius | intel core i7-10750h |
| Vaizdo plokštė | nvidia quadro t1000 |
| HDMI | 1 |
| USB 2.0 | nėra |
| USB 3.0 | 4 |
| USB-C | nėra |
| Klaviatūra | angliška (eng) |
| Klaviatūra su apšvietimu | - |
| Integruota Web kamera | nėra |
| Prekės būklė | nauja |
| Svoris | 2.45kg |
| Показать больше | |








































