Nešiojamasis kompiuteris Dell Precision 7530
Nešiojamasis kompiuteris Dell Precision 7530
Мы рассматриваем другие предложения.
Если вы хотите, чтобы мы сообщили когда будет -
нажмите 💚Хочу.
| Марка | DELL |
| Категория | Ноутбуки |
| Продукт код | 0194778531421 |
| Kompiuterio paskirtis | mokslui, darbui ir namams |
| Procesoriaus tipas | intel xeon |
| Kietasis diskas SSD | 512gb |
| Atminties dydis | 32gb |
| Operacinė sistema | windows 11 pro |
| Ekrano dydis | 15" |
| Matinis ekranas | + |
| Maksimali raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano įstrižainė | 15.6" (~40 cm) |
| Procesorius | intel xeon e-2176m |
| Vaizdo plokštė | nvidia quadro p2000 |
| Vaizdo plokštės atmintinė | 4gb |
| HDMI | + |
| USB 3.0 | + |
| Klaviatūra | skandinaviška (no) |
| Integruota Web kamera | + |
| Prekės būklė | atnaujinta |
| Показать больше | |


























