Nešiojamasis kompiuteris Dell Precision 3590
Nešiojamasis kompiuteris Dell Precision 3590
Dell Precision 3590 Intel Ultra 7 165H 16GB 512GB NVMe 15,6 FHD Windows 11 ProPerkant kompiuterį - Išmanus laikrodis dovanų ir -5% papildoma nuolaida ! |
|
959.00 €
|
B магазин itsupply.lt |
Dell Precision 15 3590 Sidabrinė, 15.6" Full HD 1920x1080, Core Ultra 7 155H 4.8.. |
|
999.00 €
|
B магазин nesiojamikompiuteriai.lt |
Nešiojamas kompiuteris Dell Precision 3590 CU7-165H 16GB/512GB RTX500Adaбольше |
|
1746.12 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
1746.12 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Laptop Computer DELL Precision 3590 - 15.6-inch Notebook QWERTZ DE Layout |
|
1897.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
1897.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Dell Mobilna stacja robocza Precision 3590 Win11Pro Ultra 7 165H/16GB/512 SSD Ge.. |
|
1901.75 €
|
B магазин percte.eu |
Notebook Precision 3590 Win11Pro Ultra 7 165H/16GB/512 SSD Gen4/15.6 FHD/Nvidia ..больше |
|
1919.85 €
|
B магазин multo.eu |
Mobilna stacja robocza Precision 3590 Win11Pro Ultra 7 165H/16GB/512 SSD Gen4/15.. |
|
1936.85 €
|
B магазин enter24.eu |
Dell Precision 3590 15.6FHD IPS 165H 16GB 512SSD 16GB 512SSD RTX500 EN W11P neši..6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 332.58 eur/mėn |
|
1995.49 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
1995.49 €
9-10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 9-10 раб. дн. |
Nešiojamas kompiuteris Dell Mobilioji darbo stotis „Precision 3590 Win11Pro Ultr..больше |
|
2071.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
2071.99 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
DELL Precision 3590 Ultra 7 165H 39,62cm 15,6Zoll FHD 16GB 512GB SSD Nvidia RTX .. |
|
2284.05 €
|
B магазин senetic.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 21:18
! Сообщить об ошибке| Марка | DELL |
| Категория | Ноутбуки |
| Продукт код | 141404000000 |
| Garantija | 24 |
| Korpuso medžiaga | Aliuminis |
| Buferinė atmintis (Cache) | 24 |
| Garso sistema | Stereo |
| Integruotas mikrofonas | + |
| Ekrano įstrižainė | 15.6 |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 |
| Ekrano dažnis | 60 |
| Procesoriaus modelis | Intel® Core™ Ultra 7 Processor 155H |
| Bluetooth sąsaja | + |
| 4G ryšio palaikymas | - |
| Garso plokštės modelis | Integrated |
| Tinklo plokštė | 802.11ax |
| Palaikomos atminties kortelės | Smart Card |
| Modelis | 3590 |
| Serija | Dell Precision |
| Procesoriaus karta | Meteor Lake |
| Vaizdo plokštės modelis | Nvidia RTX 500 Ada |
| Liečiamas ekranas | - |
| Jutiklinė juosta ("Touch Bar") | - |
| Svoris | 1.62 |
| Ilgis | 233.3 |
| Plotis | 357.8 |
| Aukštis | 20.8 |
| Su vaizdo kamera | + |
| Operatyviosios atminties tipas | DDR5 |
| Kompiuterio tipas | Verslui |
| Ekrano paviršiaus tipas | Matinis |
| Procesoriaus tipas | Intel |
| Procesoriaus klasė | Intel Core Ultra 7 |
| Pagrindinės plokštės modelis | Intel SoC |
| Procesoriaus branduoliai | 16 |
| Procesoriaus dažnis | 1.40 |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 16 GB |
| Laisvų operatyviosios atminties lizdų kiekis | 2 |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 512 GB |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Vaizdo plokštės tipas | Nvidia |
| Vaizdo plokštės atmintis | 4 GB |
| Palaikomos operacinės sistemos | Windows 11 |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Klaviatūros apšvietimas | + |
| Integruota baterija | + |
| Optinis įrenginys | - |
| Atnaujintas | - |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | + |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Perpakuotas | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| Korpuso spalva | Pilka |
| IPS ekranas | + |
| Įmontuotas privatumo filtras | - |
| Atskiras skaičių blokas | + |
| Mechaniniai klavišai | - |
| Atspari drėgmei klaviatūra | - |
| Saugos sistema | TPM |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Operatyviosios atminties taktinis dažnis | 5600 |
| Jungtys | Audio out/Audio in |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Ekrano tipas | IPS |
| Показать больше | |

























































