Gartraukis Cata TF-5260 цена
Gartraukis Cata TF-5260 цена
Garų surinktuvas CATA Hood CAMPANA TF-5260 WH /L Telescopic Energy efficiency..больше |
|
63.99 €
|
B магазин topocentras.lt |
Įmontuojamas gartraukis Cata Campana TF-5260 WH /L, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 152.9 € |
|
113.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
CATA Hood | CAMPANA TF-5260 WH /L | Telescopic | Energy efficiency class D | Wid..больше |
|
59.70 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
59.70 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Gartraukis CATA TF-5260, teleskopinis, energijos efektyvumo klasė D, plotis 60 c.. |
|
60.99 €
|
B магазин ogmina.lt |
CATA Hood | CAMPANA TF-5260 WH /L | Telescopic | Energy efficiency class D | Wid..больше |
|
61.96 €
|
B магазин smartech.ee |
CATA Hood | CAMPANA TF-5260 WH /L | Telescopic | Energy efficiency class D | Wid..больше |
|
62.56 €
|
B магазин elektrika.lv |
CATA | Hood | TF-5260/C | Telescopic | Energy efficiency class E | Width 60 cm |..больше |
|
62.99 €
|
B магазин vieni.lt |
Garų surinktuvas CATA Hood CAMPANA TF-5260 WH /L Telescopic Energy efficiency..больше |
|
63.99 €
|
B магазин topocentras.lt |
CATA Hood | CAMPANA TF-5260 WH /L | Telescopic | Energy efficiency class D | Wid..больше |
|
65.18 €
|
B магазин etop.lt |
Cata Hood | CAMPANA TF-5260 WH /L | Telescopic | Energy efficiency class D | Wid.. |
|
65.34 €
|
B магазин baitukas.lt |
CATA | Hood | TF-5260/C | Telescopic | Energy efficiency class E | Width 60 cm |..больше |
|
67.19 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
CATA Hood | CAMPANA TF-5260 WH /L | Telescopic | Energy efficiency class D | Wid..больше |
|
68.29 €
|
B магазин skytech.lt |
CATA | Hood | TF-5260/C | Telescopic | Energy efficiency class E | Width 60 cm |.. |
|
68.99 €
|
B магазин fortakas.lt |
CATA TF 5260 WH Semi built-in (pull out) White D 325 m³/hбольше |
|
69.93 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
69.93 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Cata TF5260/ C Black montuojamasis gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 12.84 eur/mėn |
|
77.01 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
77.01 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
CATA Gartraukis | CAMPANA TF-5260 WH /L | Teleskopinis | Energijos vartojimo efe..больше |
|
95.31 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
95.31 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Įmontuojamas gartraukis Cata Campana TF-5260 WH /L, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 152.9 € |
|
113.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Įmontuojamas gartraukis Cata Campana TF-5260 WH /L, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 152.9 € |
|
113.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 02:08
! Сообщить об ошибке| Марка | CATA |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 4779410536583 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | tf-5260 wh /l |
| Energijos sunaudojimas per metus | 78kwh |
| Energijos klasė | d |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | e |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | e |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 231m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 325m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 57db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 68db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | -m³/val. |
| Varikliai | 2vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | - |
| Korpusas | dažytas metalas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 17.5cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 28cm |
| Valdymas | stumdomas |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 120mm |
| Svoris | -kg |
| Matmenys | 175 x 600 x 280mm |
| Kita informacija | led apšvietimas, plaunamas filtras, anglies filtrai užsakomi atskirai |
| Laido ilgis | -m |
| Показать больше | |













































