Gartraukis Cata GL 45 цена
Gartraukis Cata GL 45 цена
Cata GL 45 XKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 191.0 € |
|
148.03 €*
|
B магазин pigu.lt |
Gartraukis Cata GL 45 X, sidabro sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 203.9 € |
|
148.40 €*
|
B магазин senukai.lt |
Įmontuojamas gartraukis Cata GL 45 X /CKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 199 € |
|
149.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
Gartraukis Cata Hood GL 45 X /CPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
136.40 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
136.40 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Gartraukis Cata GL 45 X |
|
136.40 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
136.40 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
CATA GL 45 X GartraukisVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
136.60 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
136.60 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Gartraukis Cata GL 45 X |
|
139.15 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
139.15 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Cata GL 45 X/ C montuojamasis gartraukis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 23.29 eur/mėn |
|
139.76 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
139.76 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Įmontuojamas gartraukis CATA GL 45 XYra sandėlyje. |
|
147.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
147.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Cata GL 45 XKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 191.0 € |
|
148.03 €*
|
B магазин pigu.lt |
Gartraukis Cata Hood GL 45 X /CIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
148.40 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
148.40 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Gartraukis Cata GL 45 X, sidabro sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 203.9 € |
|
148.40 €*
|
B магазин senukai.lt |
Gartraukis Cata GL 45 X, sidabro sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 203.9 € |
|
148.40 €*
|
B магазин 1a.lt |
Įmontuojamas gartraukis Cata GL 45 X /CKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 199 € |
|
149.00 €*
|
B магазин ermitazas.lt |
CATA | Hood | GL 45 X /C | Canopy | Energy efficiency class A | Width 50 cm | 82.. |
|
178.18 €
|
B магазин smartech.ee |
CATA GL45X |
|
179.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
179.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
CATA | Hood | GL 45 X /C | Canopy | Energy efficiency class A | Width 50 cm | 82.. |
|
196.90 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
196.90 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
CATA | Hood | GL 45 X /C | Canopy | Energy efficiency class A | Width 50 cm | 82.. |
|
196.93 €
|
B магазин pirkpc.lt |
CATA | Hood | GL 45 X /C | Canopy | Energy efficiency class A | Width 50 cm | 82.. |
|
196.93 €
|
B магазин vieni.lt |
CATA | Hood | GL 45 X /C | Canopy | Energy efficiency class A | Width 50 cm | 82.. |
|
196.93 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
CATA | Hood | GL 45 X /C | Canopy | Energy efficiency class A | Width 50 cm | 82.. |
|
198.08 €
|
B магазин etop.lt |
CATA | Hood | GL 45 X /C | Canopy | Energy efficiency class A | Width 50 cm | 82.. |
|
200.00 €
|
B магазин skytech.lt |
CATA | Hood | GL 45 X /C | Canopy | Energy efficiency class A | Width 50 cm | 82.. |
|
204.43 €
|
B магазин baitera.lt |
CATA | Hood | GL 45 X /C | Canopy | Energy efficiency class A | Width 50 cm | 82.. |
|
206.31 €
|
B магазин fortakas.lt |
CATA Hood GL 45 X /C Built-in, Energy efficiency class A, Width 50 cm, Touch, E.. |
|
207.64 €
|
B магазин elektrika.lv |
CATA GL Built-under Aluminium, Grey 820 m³/h |
|
208.37 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
208.37 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 17:57
! Сообщить об ошибке| Марка | CATA |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 8422248077842 |
| Tipas | Įmontuojamas gartraukis |
| Gamintojo kodas | gl 45 x |
| Energijos sunaudojimas per metus | -kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | - |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | - |
| Apšvietimo efektyvumas | -lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | - |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | - |
| Minimalus oro srautas | -m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 820m³/val. |
| Maksimalus triukšmo lygis | 67db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | -w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Varikliai | 2vnt. |
| Darbo greičiai | 4 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | metalinis |
| Apšvietimas | 2 |
| Aukštis | 26cm |
| Plotis | 49.2cm |
| Gylis | 27.7cm |
| Valdymas | sensorinis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 125 - 150mm |
| Svoris | 6.8kg |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Kita informacija | automatinis išsijungimas |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |























































