Šaldytuvas Bosch KSV36CIDP цена
Šaldytuvas Bosch KSV36CIDP цена
Šaldytuvas Bosch KSV36CIDP 4 serija, Nerūdijančio plieno (atsparus pirštų antspa.. |
|
635.49 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
635.49 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Šaldytuvas be šaldiklio Bosch KSV36CIDPKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 764 € |
|
679.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
679.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Šaldytuvas be šaldiklio Bosch KSV36CIDPKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 764 € |
|
635.49 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
635.49 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Šaldytuvas Bosch KSV36CIDPPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
635.49 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
635.49 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Šaldytuvas Bosch KSV36CIDP 4 serija, Nerūdijančio plieno (atsparus pirštų antspa.. |
|
635.49 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
635.49 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Šaldytuvas Bosch KSV36CIDPIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
679.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
679.00 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Šaldytuvas be šaldiklio Bosch KSV36CIDPKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 764 € |
|
679.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
679.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 17:25
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4242005388325 |
| Gamintojo kodas | ksv36cidp |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas be šaldiklio |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 93kwh |
| Bendra talpa | 346l |
| Šaldytuvo talpa | 346l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Temperatūra šaldiklyje | be šaldiklioºc |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | be šaldiklio |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | elektroninis |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 186cm |
| Gylis | 65cm |
| Svoris | 65.5kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Greitas užšaldymas | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita | butelių lentyna |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 6 |
| Palaikomos technologijos | freshsense, vitafresh |
| STAR klasė | - |
| Показать больше | |






































