Šaldytuvas Bosch KIV86VFE1 цена
Šaldytuvas Bosch KIV86VFE1 цена
Bosch, 267 L, aukštis 178 cm - Įmontuojamas šaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
799.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Fridge-freezer Bosch KIV86VFE1 Built-in 267 L White | KIV86VFE1 | 4242005214006 |
|
709.75 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Bosch Serie 4 KIV86VFE1 šaldytuvas-šaldiklis Įmontuoti 267 L E Balta |
|
731.15 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
731.15 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
BOSCH KIV86VFE1 ŠaldytuvasVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
749.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
749.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
BOSCH KIV86VFE1 |
|
749.00 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
749.00 €
1 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1 раб. дн. |
Bosch KIV86VFE1 montuojamasis šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 126.32 eur/mėn |
|
757.90 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
757.90 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Įmontuojamas šaldytuvas Bosch KIV86VFE1 4 serija, Baltos spalvosбольше |
|
768.93 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
768.93 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Bosch, 267 L, aukštis 178 cm - Įmontuojamas šaldytuvasSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
799.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Fridge-freezer Bosch KIV86VFE1 Built-in 267 L White |
|
906.08 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
906.08 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Bosch 4 E Serijos šaldytuvas 4242005214006 |
|
1031.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
1031.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 17:56
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4242005214006 |
| Gamintojo kodas | kiv86vfe1 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje, Įmontuojamas šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 229kwh |
| Bendra talpa | 267l |
| Šaldytuvo talpa | 183l |
| Šaldiklio talpa | 84l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 9val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | sn-t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 38db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 56cm |
| Aukštis | 177.2cm |
| Gylis | 56cm |
| Svoris | 64kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | - |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Greitas užšaldymas | + |
| Padėklas ledukams | - |
| Kita | vitafresh xxl daržovių stalčius; led apšvietimas |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 4 |
| Palaikomos technologijos | ecoairflow |
| STAR klasė | 4 |
| Показать больше | |

















































