Šaldytuvas Bosch KIR81AFE0 цена
Šaldytuvas Bosch KIR81AFE0 цена
Įmontuojamas šaldytuvas be šaldiklio Bosch KIR81AFE0Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1029 € |
|
823.05 €*
|
B магазин senukai.lt |
Bosch KIR81AFE0Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 930.0 € |
|
823.05 €*
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas Bosch KIR81AFE0Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
849.99 €
|
B магазин elesen.lt |
BOSCH KIR81AFE0 ŠaldytuvasVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! |
|
799.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
799.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
BOSCH KIR81AFE0 |
|
799.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
799.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Įmontuojamas šaldytuvas Bosch KIR81AFE0Yra sandėlyje. |
|
799.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
799.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Įmontuojamas šaldytuvas be šaldiklio Bosch KIR81AFE0Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1029 € |
|
823.05 €*
|
B магазин senukai.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas be šaldiklio Bosch KIR81AFE0Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1029 € |
|
823.05 €*
|
B магазин 1a.lt |
Bosch KIR81AFE0Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 930.0 € |
|
823.05 €*
|
B магазин pigu.lt |
Bosch KIR81AFE0 montuojamasis šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 138.27 eur/mėn |
|
829.64 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
829.64 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Įmontuojamas šaldytuvas Bosch KIR81AFE0Siūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
849.99 €
|
B магазин elesen.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 12:11
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4242005238347 |
| Gamintojo kodas | kir81afe0 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas be šaldiklio, Įmontuojamas šaldytuvas |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 115kwh |
| Bendra talpa | 319l |
| Šaldytuvo talpa | 319l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | sn -st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 37db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Plotis | 55.8cm |
| Aukštis | 177cm |
| Gylis | 54.5cm |
| Svoris | 61kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Greitas užšaldymas | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Lentynos | 6 |
| Показать больше | |






































