Šaldytuvas Bosch KIR81ADD0 цена
Šaldytuvas Bosch KIR81ADD0 цена
Įmontuojamas šaldytuvas be šaldiklio Bosch 6 serija KIR81ADD0Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 999 € |
|
784.10 €*
|
B магазин senukai.lt |
Bosch KIR81ADD0Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 984.0 € |
|
784.10 €*
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojamasis šaldytuvas Bosch KIR81ADD0 |
|
784.10 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
784.10 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Bosch, Series 6, 310 L, aukštis 178 cm - Įmontuojamas šaldytuvas be šaldiklioSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
849.99 €
|
B магазин elesen.lt |
BOSCH KIR81ADD0 Šaldytuvas+DovanaVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
784.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
784.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Įmontuojamas šaldytuvas Bosch KIR81ADD0Yra sandėlyje. |
|
784.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
784.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Įmontuojamasis šaldytuvas Bosch KIR81ADD0Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
784.10 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
784.10 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Įmontuojamas šaldytuvas be šaldiklio Bosch 6 serija KIR81ADD0Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 999 € |
|
784.10 €*
|
B магазин senukai.lt |
Įmontuojamas šaldytuvas be šaldiklio Bosch 6 serija KIR81ADD0Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 999 € |
|
784.10 €*
|
B магазин 1a.lt |
Įmontuojamasis šaldytuvas Bosch KIR81ADD0Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
784.10 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
784.10 €
7-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 14.99 € Срок доставки: 7-14 раб. дн. |
Bosch KIR81ADD0Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 984.0 € |
|
784.10 €*
|
B магазин pigu.lt |
Įmontuojamasis šaldytuvas Bosch KIR81ADD0 |
|
784.10 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
784.10 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Bosch KIR81ADD0 montuojamasis šaldytuvas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 132.76 eur/mėn |
|
796.56 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.99 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
796.56 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.99 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
Bosch, Series 6, 310 L, aukštis 178 cm - Įmontuojamas šaldytuvas be šaldiklioSiūlome itin sunkių (80 kg+) prekių užnešimą Vilniaus ir Kauno apskrityse. |
|
849.99 €
|
B магазин elesen.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 21:02
! Сообщить об ошибке| Марка | BOSCH |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 4242005371976 |
| Gamintojo kodas | kir81add0 |
| Šaldytuvo tipas | Įmontuojamas šaldytuvas |
| Energijos klasė | d |
| Energijos sąnaudos per metus | 91kwh |
| Bendra talpa | 310l |
| Šaldytuvo talpa | 310l |
| Šaldiklio talpa | -l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | sn -st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 34db |
| Montavimo tipas | Įmontuojamas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | elektroninis |
| Plotis | 55.8cm |
| Aukštis | 177.2cm |
| Gylis | 54.8cm |
| Svoris | 56.7kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | + |
| Padėklas ledukams | + |
| Kita | 2 šaldytuvo stalčiai; Šalto oro cirkuliacija |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Показать больше | |




















































