Nešiojamasis kompiuteris Asus ExpertBook P1 15.6
Nešiojamasis kompiuteris Asus ExpertBook P1 15.6
Nešiojamas kompiuteris ASUS ExpertBook P1 P1503CVA-S71231 i5-13420H 15.6"FHD 300..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 608.0 € больше |
|
559.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
Asus ExpertBook P1, LED, i5, 16 GB, 512 GB, ENG, pilkas - Nešiojamasis kompiuter..Microsoft 365 Personal & Family – 10 € nuolaida perkant bet kurį nešiojamą, stacionarų kompiuterį ar planšetę |
|
599.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Nešiojamas kompiuteris Asus ExpertBook P1 P1503CVA-S71678XA, i5-13420H, 16 GB, 5..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 709 € больше |
|
639.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Nešiojamas kompiuteris ASUS ExpertBook P1 P1503 - 15.6" Full HD 1920x1080 Matini..больше |
|
649.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
649.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
ASUS ExpertBook P1 P1512CEA-EJ0489X Nešiojamas kompiuteris 15.6'' i5-1135G7 8GB ..Nemokamas pristatymas nuo 70eur |
|
520.00 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
520.00 €
1-3 раб. дн.
Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Asus ExpertBook P1503CVA-S71231 - i5-13420H | 15.6'' | 16GB | 512GB | NoOS | 90N..больше |
|
554.55 €
|
B магазин multo.eu |
Asus ExpertBook P1 P1503CVA-S71231 15.6 FHD i5-13420H 16GB 512SSD EN DOS nešioja..6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 93.17 eur/mėn больше |
|
559.00 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
559.00 €
11-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.49 € Срок доставки: 11-12 раб. дн. |
Nešiojamas kompiuteris ASUS ExpertBook P1 P1503CVA-S71231 i5-13420H 15.6"FHD 300..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 608.0 € больше |
|
559.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
ASUS ExpertBook P1503CVA-S71231 - i5-13420H | 15.6'' | 16GB | 512GB | NoOSбольше |
|
586.36 €
|
B магазин smartech.ee |
ASUS ExpertBook P1 P1503CVA-S71231 i5-13420H 15.6FHD 300nits 60Hz AG 16GB DDR5 S..больше |
|
594.14 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
594.14 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Asus ExpertBook P1, LED, i5, 16 GB, 512 GB, ENG, pilkas - Nešiojamasis kompiuter..Microsoft 365 Personal & Family – 10 € nuolaida perkant bet kurį nešiojamą, stacionarų kompiuterį ar planšetę |
|
599.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Asus ExpertBook P1 P1503CVA-S71678XA i5-13420H 15.6" FHD 300 nits AG 60Hz 16GB D..больше |
|
628.39 €
|
B магазин percte.eu |
ASUS ExpertBook P1 P1503CVA-S71231 15.6"/FHD/i5-13420H/16GB/512GB SSD/W11P |
|
628.99 €
|
B магазин printplius.lt |
ASUS ExpertBook P1503CVA-S70860W i5-13420H 15.6" FHD 60Hz 300nits AG 16GB DDR SS..больше |
|
630.95 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Nešiojamas kompiuteris Asus ExpertBook P1 P1503CVA-S71678XA, i5-13420H, 16 GB, 5..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 709 € больше |
|
639.00 €*
|
B магазин senukai.lt |
Nešiojamas kompiuteris Asus ExpertBook P1 P1503CVA-S71678XA, i5-13420H, 16 GB, 5..Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 709 € больше |
|
639.00 €*
|
B магазин 1a.lt |
ASUS ExpertBook P1 P1503CVA-S71678XA i5-13420H 15.6"FHD 300nits AG 60Hz 16GB DDR..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
639.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
639.00 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Asus ExpertBook i5-13420H/16GB/512GB/15,6"/W11 B.N (P1503CVA-S70860W) | P1503CVA..больше |
|
640.35 €
|
B магазин enter24.eu |
ASUS ExpertBook P1 P1503CVA-S71678XA i5-13420H 15.6" FHD 300 nits AG 60Hz 16GB D..больше |
|
643.49 €
|
B магазин printera.lt |
ASUS ExpertBook P1 P1503CVA-S71678XA i5-13420H 15,6 colių FHD 300 nitų AG 60 Hz ..больше |
|
648.44 €
|
B магазин elektromarket.lt |
Nešiojamas kompiuteris ASUS ExpertBook P1 P1503 - 15.6" Full HD 1920x1080 Matini..больше |
|
649.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
649.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Asus ExpertBook P1 P1503CVA-S71678XA i5-13420H 15.6" FHD 300 nits AG 60Hz 16GB D..больше |
|
649.71 €
|
B магазин baitukas.lt |
ASUS ExpertBook P1 P1503CVA-S71678XA i5-13420H 15.6" FHD 300 nitų AG 60Hz 16GB D..больше |
|
649.77 €
|
B магазин marsietis.lt |
ASUS ExpertBook P1503CVA-S70860W i5-13420H 15,6 colių FHD 60 Hz 300 nitų AG 16 G.. |
|
652.08 €
3-4 раб. дн.
Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
652.08 €
3-4 раб. дн.
Срок доставки: 3-4 раб. дн. |
ASUS ExpertBook P1 P1503CVA-S71678XA i5-13420H 15.6" FHD 300 nits AG 60Hz 16GB D..больше |
|
657.16 €
|
B магазин vieni.lt |
ASUS ExpertBook P1 P1503CVA-S71678XA i5-13420H 15.6"FHD 300nits AG 60Hz 16GB DDR..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
664.56 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
664.56 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Asus ExpertBook P1 P1503CVA-S71678XA i5-13420H 15.6"FHD 300nits AG 60Hz 16GB DDR..больше |
|
665.59 €
11 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 11 раб. дн. |
665.59 €
11 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 11 раб. дн. |
Laptop computer ASUS ExpertBook P1 (P1503CVA) 15.6" FHD i5-13420H 16GB RAM 512GB..больше |
|
667.99 €
7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7 раб. дн. |
667.99 €
7 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 7 раб. дн. |
ASUS ExpertBook P1 P1503CVA-S71678XA i5-13420H 15.6"FHD 300nits AG 60Hz 16GB DDR..больше |
|
676.30 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
676.30 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
ASUS ExpertBook P1503CVA-S70860W i5-13420H 15,6 colių FHD 60 Hz 300 nitų AG 16 G..больше |
|
684.00 €
|
B магазин skytech.lt |
ASUS ExpertBook P1 P1503CVA-S71678XA i5-13420H 15.6" FHD Nešiojamas kompiuterisбольше |
|
687.20 €
|
B магазин baitera.lt |
ASUS ExpertBook P1503CVA-S70860W i5Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ar daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! больше |
|
694.01 €
|
B магазин topocentras.lt |
ASUS ExpertBook P1503CVA i5-13420H/16GB/512/WIN11Pro P1503CVA-S71678X |
|
730.00 €
|
B магазин nesiojami.lt |
ASUS ExpertBook P1 P1503CVA-S71678XA i5-13420H 15.6" FHD 300nits AG 60Hz 16GB DD..больше |
|
735.99 €
|
B магазин freyo.lt |
Nešiojamas kompiuteris - ASUS ExpertBook P1 P1503CVA i5-13420H 16GB 512GB FHD Mi..больше |
|
744.99 €
|
B магазин proshop.lt |
ASUS ExpertBook P1 P1503CVA-S71678XA i5-13420H 15.6" FHD 300 nits AG 60Hz 16GB D.. |
|
787.50 €
|
B магазин vitalimax.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-30 17:36
! Сообщить об ошибке| Марка | ASUS |
| Категория | Ноутбуки |
| Продукт код | 4711081828808 |
| Ilgis | 234.9 |
| Plotis | 360.2 |
| Aukštis | 22.9 |
| Korpuso medžiaga | Plastikas |
| Korpuso spalva | Juoda |
| Garantija | 24 |
| Svoris | 1.8 |
| Ekrano įstrižainė | 15.6 |
| Liečiamas ekranas | - |
| Procesoriaus tipas | Intel |
| Procesoriaus klasė | Intel® Core™ i3 |
| Procesoriaus modelis | i3-1005G1 |
| Procesoriaus branduoliai | 2 |
| Procesoriaus dažnis | 1.2 |
| Operatyviosios atminties tipas | LPDDR4-SDRAM |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Vaizdo plokštės tipas | Intel |
| Vaizdo plokštės serija | UHD |
| Įdiegta operacinė sistema | DOS |
| Klaviatūros kalba | Anglų |
| Bluetooth sąsaja | + |
| 4G ryšio palaikymas | - |
| Integruotas mikrofonas | + |
| Optinis įrenginys | - |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | - |
| Kompiuterio tipas | Namams/mokslui |
| Garantija baterijai | 12 |
| Garso sistema | Stereo |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 4 GB |
| Maksimalus operatyviosios atminties kiekis (RAM) | 8 GB |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 256 GB |
| SSD disko talpa | 256 GB |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Vaizdo plokštės atmintis | Dynamic |
| Buferinė atmintis (Cache) | 4 |
| Ekrano raiška | 1920 x 1080 |
| Jungtys | HDMI |
| Atskiras skaičių blokas | + |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Tinklo plokštė | Wi-Fi 5 (802.11 ac) |
| Su vaizdo kamera | + |
| Mechaniniai klavišai | - |
| Atspari drėgmei klaviatūra | - |
| Modelis | P1510CJA-EJ453 |
| Serija | Asus ExpertBook |
| Procesoriaus karta | Ice Lake (Intel) |
| Vaizdo plokštės modelis | Intel UHD Graphics |
| Kilmės šalis | Kinija |
| Integruota baterija | + |
| Atnaujintas | - |
| Показать больше | |














































