Nešiojamasis kompiuteris Asus ExpertBook B7 Flip
Nešiojamasis kompiuteris Asus ExpertBook B7 Flip
Asus ExpertBook B3402FVA I516512B7D 5 120U 512GB SSD, 16GB 14" (1920x1080) FreeD..Perkant kompiuterį - Išmanus laikrodis dovanų ir -5% papildoma nuolaida ! больше |
|
909.00 €
|
B магазин itsupply.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-10 03:39
! Сообщить об ошибке| Марка | ASUS |
| Категория | Ноутбуки |
| Продукт код | 4711081977964 |
| Ilgis | 234 |
| Plotis | 320 |
| Aukštis | 189 |
| Korpuso medžiaga | ABS plastikas |
| Korpuso spalva | Juoda |
| Garantija | 24 |
| Svoris | 1.48 |
| Ekrano įstrižainė | 14 |
| Liečiamas ekranas | + |
| Ekrano paviršiaus tipas | Matinis |
| Procesoriaus tipas | Intel |
| Procesoriaus klasė | Intel® Core™ i5 |
| Procesoriaus modelis | Intel® Core™ i5-1240P |
| Procesoriaus branduoliai | 12 |
| Procesoriaus dažnis | 3.30 |
| Operatyviosios atminties tipas | DDR5 |
| Operatyviosios atminties taktinis dažnis | 4800 |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Vaizdo plokštės tipas | Intel |
| Vaizdo plokštės serija | UHD |
| Garso plokštės modelis | Built-in |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | Windows 11 Pro |
| Palaikomos operacinės sistemos | Windows 10 |
| Klaviatūros kalba | Norvegų |
| Klaviatūros apšvietimas | + |
| Bluetooth sąsaja | + |
| 4G ryšio palaikymas | - |
| Integruotas mikrofonas | + |
| Optinis įrenginys | - |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | + |
| Pirštų atspaudų skaitytuvas | + |
| Baterijos technologija | Li-Ion |
| Kompiuterio tipas | Verslui |
| Garso sistema | Stereo |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 16 GB |
| Maksimalus operatyviosios atminties kiekis (RAM) | 64 GB |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 512 GB |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Vaizdo plokštės atmintis | Dynamic |
| Palaikomos atminties kortelės | Smart Card |
| Buferinė atmintis (Cache) | 12 |
| Ekrano raiška | 1920 x 1200 |
| Jungtys | Mini DisplayPort |
| Atskiras skaičių blokas | - |
| nVidia G-Sync | - |
| AMD FreeSync | - |
| IPS ekranas | - |
| Įmontuotas privatumo filtras | + |
| Pagrindinės plokštės modelis | Intel SoC |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Tinklo plokštė | Wi-Fi 6E(802.11ax) |
| Su vaizdo kamera | + |
| Mechaniniai klavišai | + |
| Atspari drėgmei klaviatūra | - |
| Saugos sistema | TPM 2.0 |
| Modelis | B7 |
| Serija | Asus ExpertBook |
| Procesoriaus karta | Alder Lake (Intel) |
| Vaizdo plokštės modelis | Intel UHD Graphics |
| Jutiklinė juosta ("Touch Bar") | - |
| Integruota baterija | + |
| Показать больше | |












































