Arozzi Aria цена
Arozzi Aria цена
Laidinės ausinės Arozzi Aria, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 42.9 € |
|
39.84 €*
|
B магазин senukai.lt |
Arozzi Aria BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 49.19 € |
|
42.60 €*
|
B магазин pigu.lt |
Arozzi Aria Headset Wired Head-band Gaming Black |
|
36.30 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
36.30 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Arozzi Aria žaidimų ausinės - juodos spalvos |
|
37.16 €
3-8 раб. дн.
Срок доставки: 3-8 раб. дн. |
37.16 €
3-8 раб. дн.
Срок доставки: 3-8 раб. дн. |
Arozzi Aria Gaming Headset - black |
|
37.99 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
37.99 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
Laidinės ausinės Arozzi Aria, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 42.9 € |
|
39.84 €*
|
B магазин senukai.lt |
Laidinės ausinės Arozzi Aria, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 42.9 € |
|
39.84 €*
|
B магазин 1a.lt |
Arozzi Aria Gaming Headset Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo больше |
|
39.84 €
16-17 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 16-17 раб. дн. |
39.84 €
16-17 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 16-17 раб. дн. |
Arozzi Ausinės Žaidimams Aria 3.5mm, Juodas |
|
39.84 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
39.84 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
Arozzi Aria, Black AZ-ARIA-BK |
|
40.41 €
17 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 17 раб. дн. |
40.41 €
17 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 17 раб. дн. |
Ausinės Arozzi Aria Gaming Headset BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
41.31 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
41.31 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Arozzi Aria BlackKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 49.19 € |
|
42.60 €*
|
B магазин pigu.lt |
Arozzi Aria Gaming Headset - Black |
|
43.04 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
43.04 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Ausinės Arozzi Aria Gaming Headset BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
43.38 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
43.38 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 18:43
! Сообщить об ошибке| Марка | AROZZI |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 850009447531 |
| Tipas | laidinės ausinės, Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 2.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 106db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 50mm |
| Kita informacija | aliuminio rėmas; paminkštinta pu oda; pintas 2,2 m laidas; garsumo valdymas ant laido; mikrofono nutildymo mygtukas; nuimamas mikrofonas |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | -m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | -val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | -hz |
| Svoris | 364g |
| Показать больше | |


































