Apple Watch SE 2 40mm цена
Apple Watch SE 2 40mm цена
Apple Watch SE 2 GPS 40mm Sport Band M/L, midnight (MXE93ET/A) | MXE93ET/A | 195..больше |
|
258.65 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Apple Watch SE (2024) 40mm Midnight/ Midnight Band - M/ L išmanusis laikrodis10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 26.68 eur/mėn больше |
|
266.80 €
|
B магазин rde.lt |
Apple Watch SE 2 GPS 40mm Sport Band M/L, midnight (MXE93ET/A)больше |
|
266.80 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
266.80 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Apple Watch SE GPS 40 mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band - M/Lбольше |
|
267.40 €
|
B магазин baitukas.lt |
Apple Watch SE GPS, Aluminium, Midnight Sport Band (M/L) - 40mm MXE93ET/Aбольше |
|
270.77 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
270.77 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Apple Watch SE (2022) 40mm GPS+Cellular Aluminum Case REFURBISHED Brand Newбольше |
|
274.40 €
|
B магазин smartech.ee |
Apple Watch SE GPS 40mm Starlight Aluminium Case with Starlight Sport Band - S/MGreitas išsiuntimas! больше |
|
276.17 €
|
B магазин epirkimas.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-17 14:16
! Сообщить об ошибке| Марка | Apple |
| Категория | Смарт часы |
| Продукт код | 195949004162 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai moterims, išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.78 |
| Ekrano tipas | always-on retina display |
| Ekrano raiška | 368 x 448 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Apyrankės tipas | silikonas |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | 50 m |
| Bluetooth | + |
| NFC | + |
| Wi-Fi | + |
| GPS | + |
| Suderinamumas | ios |
| Baterijos talpa | 296mah |
| Baterijos naudojimo laikas | 18val |
| Pulsometras (HR) | + |
| SPO2 (deguonies kiekis kraujyje) | + |
| Ilgis | 4.4cm |
| Plotis | 3.8cm |
| Aukštis | 1.07cm |
| Svoris | 33g |
| Funkcijos | vandeniui atsparus, bluetooth, nfc, wi-fi, gps, pulsometras, deguonies kiekio matavimas, esim, jutiklinis ekranas |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |




























































