Apple Watch 8 LTE 45mm цена
Apple Watch 8 LTE 45mm цена
Apple Watch Series 8 45mm GPS + Cellular Aluminum (Atnaujintas, būklė kaip nauja..больше |
Восст.
|
239.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
239.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Apple Watch Series 8 45mm GPS+Cellular Aluminum Case (Refurbished) Brand Newбольше |
Восст.
|
352.85 €
|
B магазин smartech.ee |
APPLE Watch Series 8 GPS + Cellular 45mm Stainless Steel Case with Sport BandLizingas be pabrangimo iki 10 mėn. | Garantija 24 mėn. | Pristatysime per 1-2 d.d. |
|
554.25 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.49 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
554.25 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.49 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Apple Watch Series 8 Cellular 45mm Silver Stainless Steel/ Silver Milanese išman..10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 75.09 eur/mėn |
|
750.87 €
|
B магазин rde.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-17 14:16
! Сообщить об ошибке| Марка | APPLE |
| Категория | Смарт часы |
| Продукт код | 194253239499 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai moterims, išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.78 |
| Ekrano tipas | ltpo oled |
| Ekrano raiška | 396 x 484 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Apyrankės tipas | plastikas |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Bluetooth | + |
| NFC | + |
| Wi-Fi | + |
| GPS | + |
| eSIM | + |
| Suderinamumas | ios |
| Baterijos naudojimo laikas | 18val |
| Atmintis | 32000mb |
| Išmaniosios funkcijos | aktyvumo priminimai, miego stebėjimas, Žadintuvas, akselerometras, kompasas, altimetras, Širdies ritmo matuoklis, fizinio aktyvumo stebėjimas, barometras, sos mygtukas, nuotolinis muzikos valdymas, deguonies kiekis kraujyje, sudegintų kalorijų skaičiavimas, sporto režimai, gps, siri, apple pay, giroskopas |
| Pulsometras (HR) | + |
| SPO2 (deguonies kiekis kraujyje) | + |
| Ilgis | 4.5cm |
| Plotis | 3.8cm |
| Aukštis | 1.07cm |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | Įkroviklis, apyrankė, išmanusis laikrodis |
| Kita informacija | atsparus drėgmei ir dulkėms |
| Svoris | 51.5g |
| Jungtys | bluetooth, gps, magnetinis įkrovimas |
| Funkcijos | vandeniui atsparus, bluetooth, nfc, wi-fi, gps, pulsometras, deguonies kiekio matavimas, jutiklinis ekranas |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |





























































