Apple Watch SE 2 44mm цена
Apple Watch SE 2 44mm цена
Apple Watch SE 2 GPS 44mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band - S/MĮsigyk išsimokėtinai be jokio pabrangimo su iki 12 mėn. sutartimi больше |
|
259.00 €
|
B магазин cec.lt |
Išmanusis laikrodis Apple Watch SE GPS + Cellular, Aluminium Case (44 mm), Sport.. |
|
299.00 €
|
B магазин tele2.lt |
Išmanusis laikrodis Apple Watch SE, 44 mm, GPS + Cellular, sport band, M/L, midn..Nemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
329.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Apple Watch SE2 (2023) V2 GPS 44mm Midnight Aluminium Case with Sport Band S/M M.. |
|
223.70 €
|
B магазин dakauf.eu |
Apple Watch SE GPS 44 mm Starlight Aluminium Case with Lake Green Sport Loopбольше |
|
251.90 €
|
B магазин percte.eu |
Apple Watch SE Gen.2 GPS 44mm Midnight Alu Sport S/M Black (MXEJ3) | MXEJ3QF/A |..больше |
|
253.75 €
|
B магазин multo.eu |
Apple Watch SE 2 GPS 44mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band - S/MĮsigyk išsimokėtinai be jokio pabrangimo su iki 12 mėn. sutartimi больше |
|
259.00 €
|
B магазин cec.lt |
Watch SE GPS 44 mm Starlight Aluminium Case with Lake Green Sport Loop | MXEW3ET..больше |
|
259.50 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Apple Watch SE (2024) 44mm Midnight/ Midnight Band - M/ L išmanusis laikrodis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 43.33 eur/mėn больше |
|
259.99 €
10-11 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 10-11 раб. дн. |
259.99 €
10-11 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 10-11 раб. дн. |
Apple Watch SE (2022) 44mm GPS Aluminum Case Refurbished - Brand Newбольше |
Восст.
|
261.32 €
|
B магазин smartech.ee |
Apple Watch SE GPS, Silver Aluminium, Denim Sport Band (S/M) - 44mm MXEQ3ET/Aбольше |
|
269.62 €
11 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 11 раб. дн. |
269.62 €
11 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 11 раб. дн. |
Apple Watch SE GPS 44 mm Silver Aluminium Case with Denim Sport Band - S/Mбольше |
|
271.25 €
|
B магазин baitukas.lt |
Watch SE GPS 44 mm Starlight Aluminium Case with Starlight Sport Band - M/Lбольше |
|
280.30 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
280.30 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Apple Watch SE 2 GPS 44mm Sport Band S/M, midnight (MXEJ3ET/A)больше |
|
296.55 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
296.55 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Išmanusis laikrodis Apple Watch SE GPS + Cellular, Aluminium Case (44 mm), Sport.. |
|
299.00 €
|
B магазин tele2.lt |
Watch SE GPS 44 mm Silver Aluminium Case with Denim Sport Band - S/Mбольше |
|
308.03 €
|
B магазин freyo.lt |
Apple Watch SE GPS 44mm Starlight Aluminium Case with Starlight Sport Band - M/LGreitas išsiuntimas! больше |
|
310.22 €
|
B магазин epirkimas.lt |
Išmanusis laikrodis Apple Watch SE GPS + Cellular 44mm Midnight Aluminium Case w..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
329.99 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
329.99 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
Išmanusis laikrodis Apple Watch SE GPS + Cellular 44mm Midnight Aluminium Case w..Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. |
|
329.99 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
329.99 €
1-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-4 раб. дн. |
Išmanusis laikrodis Apple Watch SE, 44 mm, GPS + Cellular, sport band, M/L, midn..Nemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ |
|
329.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Watch SE GPS + Cellular, koperta 44 mm z aluminium w kolorze północy, pasek spor.. |
|
337.50 €
|
B магазин enter24.eu |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-29 02:35
! Сообщить об ошибке| Марка | Apple |
| Категория | Смарт часы |
| Продукт код | 195949004933 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai moterims, išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.78 |
| Ekrano tipas | ltpo oled |
| Ekrano raiška | 448 x 368 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Apyrankės tipas | silikonas |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Bluetooth | + |
| NFC | + |
| Wi-Fi | + |
| GPS | + |
| eSIM | - |
| Suderinamumas | ios |
| Baterijos naudojimo laikas | 18val |
| Atmintis | 32000mb |
| Išmaniosios funkcijos | aktyvumo priminimai, miego stebėjimas, Žadintuvas, akselerometras, kompasas, altimetras, Širdies ritmo matuoklis, fizinio aktyvumo stebėjimas, barometras, sos mygtukas, nuotolinis muzikos valdymas, deguonies kiekis kraujyje, sudegintų kalorijų skaičiavimas, sporto režimai, gps, siri, apple pay, giroskopas |
| Pulsometras (HR) | + |
| SPO2 (deguonies kiekis kraujyje) | + |
| Ilgis | 4.4cm |
| Plotis | 3.8cm |
| Aukštis | 1.04cm |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | Įkroviklis, apyrankė, išmanusis laikrodis |
| Kita informacija | atsparus drėgmei ir dulkėms, s/m ir m/l dirželis komplekte |
| Jungtys | bluetooth, gps, magnetinis įkrovimas |
| Funkcijos | vandeniui atsparus, bluetooth, nfc, wi-fi, gps, pulsometras, deguonies kiekio matavimas, esim, jutiklinis ekranas |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |































































