Apple Watch SE 40mm цена
Apple Watch SE 40mm цена
Apple Watch Series SE 40mm Aliuminio GPS+Cellular (Atnaujintas, būklė kaip nauja.. |
Восст.
|
89.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
89.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Apple Watch SE 3 GPS 40mm Midnight Aluminum Case with Midnight Sport Band - M/L ..больше |
|
264.95 €
|
B магазин multo.eu |
Apple Watch SE GPS 40mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band - M/L |
|
265.52 €
|
B магазин printera.lt |
APPLE Apple Watch SE (GPS) 40mm, Midnight Aluminum Case with Midnight Sport Band..больше |
|
267.96 €
|
B магазин smartech.ee |
Apple Watch Nike SE GPS + Cellular, 40mm Space Grey Aluminium Case with Anthraci.. |
|
269.00 €
|
B магазин istore.lt |
Apple Watch SE GPS, Aluminium, Midnight Sport Band (M/L) - 40mm MXE93ET/Aбольше |
|
270.77 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
270.77 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Apple Watch SE GPS 40mm Starlight Aluminium Case with Starlight Sport Band - M/LGreitas išsiuntimas! больше |
|
276.17 €
|
B магазин epirkimas.lt |
Apple Watch SE Aluminium 40mm Midnight (Sports bracelet midnight) M/Lбольше |
|
297.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
297.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Išmanusis laikrodis Apple Watch SE GPS + Cellular 40mm Midnight Aluminium Case w..Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. больше |
|
301.79 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
301.79 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
APPLE Watch SE GPS 40mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band - M/Lбольше |
|
307.25 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
307.25 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Apple Watch SE GPS + Cellular 40mm Silver Alu Sport S/M Blue (MXGF3QF/A) | MXGF3.. |
|
314.75 €
|
B магазин enter24.eu |
Išmanusis laikrodis Apple Watch SE GPS + Cellular 40mm Starlight Aluminium Case ..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
350.22 €
|
B магазин technorama.lt |
Apple Watch SE GPS 40mm Midnight Aluminium Case with Midnight Sport Band - S/M A..Greitas pristatymas visoje Lietuvoje! Lizingas be pabrangimo iki 10 mėn. больше |
|
393.99 €
|
B магазин lazyhouse.lt |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 01:15
! Сообщить об ошибке| Марка | Apple |
| Категория | Смарт часы |
| Продукт код | 194253156932 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai moterims, išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.78 |
| Ekrano tipas | ltpo oled |
| Ekrano raiška | 324 x 394 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Apyrankės tipas | nailonas |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Bluetooth | + |
| NFC | + |
| Wi-Fi | + |
| GPS | + |
| eSIM | + |
| Suderinamumas | ios |
| Baterijos naudojimo laikas | 18val |
| Atmintis | 32000mb |
| Išmaniosios funkcijos | miego stebėjimas, Žingsniamatis, kalendorius, sms ir skambučių pranešimai , akselerometras, kompasas, altimetras, Širdies ritmo matuoklis, nuotolinis kameros valdymas, barometras, el. pašto pranešimai, orai, sos mygtukas, sudegintų kalorijų skaičiavimas, sporto režimai, priminimai, gps, siri, skambučiai (atsiliepimas, skambinimas atmetimas), giroskopas |
| Pulsometras (HR) | + |
| Riešo apimtis (cm) | 13 - 20 |
| Ilgis | 4cm |
| Plotis | 3.4cm |
| Aukštis | 1.07cm |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | Įkroviklis, išmanusis laikrodis |
| Svoris | 30.68g |
| Jungtys | bluetooth, gps, magnetinis įkrovimas |
| Показать больше | |







































































Gintautas P.
2021-03-05 23:05:24
Puikus laikrodis tiems, kas turi iPhone - fantastiškas greitis, suderinamumas ir patogumas yra nerealūs! Žinoma, baterija laiko maximum 2 dienas, tad nesitikėkite įkrauti vieną kartą ir pamiršti, bet pats laikrodis tikrai nuostabus.