Apple Watch Ultra цена
Apple Watch Ultra цена
Apple Watch Ultra 49mm GPS + Cellular Titanium (Atnaujintas, būklė kaip naujas)больше |
Восст.
|
379.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
379.00 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
APPLE Watch Ultra GPS + Cellular, 49mm Titanium Case with Alpine Loop - SmallLizingas be pabrangimo iki 10 mėn. | Garantija 24 mėn. | Pristatysime per 1-2 d.d. |
|
664.25 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.49 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
664.25 €
1-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.49 € Срок доставки: 1-3 раб. дн. |
Apple Watch Ultra Cellular 49mm Titanium Case/ Blue/ Gray Trail Loop S/ M išman..6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 116.67 eur/mėn больше |
|
699.99 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
699.99 €
6-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 6-7 раб. дн. |
APPLE Ultra Watch 3 GPS + Cellular 49mm Black Titanium Case with Black Alpine Lo..больше |
|
925.55 €
|
B магазин smartech.ee |
Apple Watch Ultra GPS + Cellular 49mm Trail Loop M/L, yellow/beige (MQFU3EL/A)больше |
|
985.81 €
|
B магазин percte.eu |
Apple Watch Ultra GPS + Cellular 49mm Trail Loop M/L, yellow/beige (MQFU3EL/A) |
|
997.34 €
|
B магазин baitukas.lt |
APPLE Watch Ultra GPS + Cellular, 49mm Titanium with Blue/Gray Trail Loop - M/L ..больше |
|
999.00 €
|
B магазин gpro.lt |
Apple Watch Ultra, Yellow/Beige Trail Loop (M/L) - 49mm MQFU3EL/A |
|
1023.62 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
1023.62 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Apple Watch Ultra GPS + Cellular 49mm Trail Loop M/L, yellow/beige (MQFU3EL/A) |
|
1026.90 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
1026.90 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Apple Watch Ultra GPS + Cellular 49mm Trail Loop M/L, yellow/beige (MQFU3EL/A) |
|
1027.00 €
|
B магазин skytech.lt |
Always-on LTPO OLED Retina touch screen32 GB storage, eSIM, WiFi & Bluetooth 5.3.. |
|
1096.22 €
|
B магазин topocentras.lt |
Smartwatch Apple Watch Ultra GPS + Cellular 49mm Titanium Case Trail Loop Small/.. |
|
1100.90 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Apple Watch Ultra GPS + Cellular 49mm Titanium Case Trail Loop Small/Medium Gray.. |
|
1102.00 €
|
B магазин multo.eu |
Apple Watch Ultra GPS + Cellular 49mm Titanium Case Trail Loop Small/Medium Szar.. |
|
1111.80 €
|
B магазин enter24.eu |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-03 10:44
! Сообщить об ошибке| Марка | Apple |
| Категория | Смарт часы |
| Продукт код | 194253144410 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai moterims, išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.92 |
| Ekrano tipas | ltpo oled |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Apyrankės tipas | tekstilė |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Bluetooth | + |
| Wi-Fi | + |
| GPS | + |
| Suderinamumas | ios |
| Baterijos naudojimo laikas | 60val |
| Atmintis | 32000mb |
| Išmaniosios funkcijos | miego stebėjimas, kompasas, Širdies ritmo matuoklis, muzikos grotuvas, temperatūros jutiklis, deguonies kiekis kraujyje, gps, siri, apple pay, sms pranešimai , sos, app store, avarijų detekcija, kritimo aptikimas, ekg, gylio indikatorius, nardymo planuotojas, naktinis režimas |
| Pulsometras (HR) | + |
| SPO2 (deguonies kiekis kraujyje) | + |
| Ilgis | 4.9cm |
| Plotis | 4.4cm |
| Aukštis | 1.44cm |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | Įkroviklis, apyrankė, išmanusis laikrodis |
| Svoris | 61.3g |
| Jungtys | bluetooth, gps |
| Показать больше | |












































































Kristupas A.
2023-03-28 13:31:16
Žinoma pagrindinis dalykas yra baterija, ji tikrai laiko ilgai, nereikia krauti kas dieną ar pan. Nėra mažas, dėl to ant smulkesnės rankos gali atrodyti neproporcingai. Kas liečia funkcijas, tai viskas priklauso nuo gyvenimo būdo ir kam jį žadama naudoti. Aišku visi jutikliai yra tikrai pakankamai tikslūs, dėl to ir džiugina labiausiai, kad galima daiktu pasitikėti.