Apple Watch Ultra 2 Black цена
Apple Watch Ultra 2 Black цена
Apple Watch Ultra 2, 49 mm, Trail Loop, M/L, juodo titano spalvos / juodas - Išm..Nemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ больше |
|
749.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Išmanusis laikrodis Apple Watch Ultra 2 GPS+Cell 49mm Black Titanium Case with B..Kaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 909 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau NuolaidaPrekės į minusą! Pasinaudok pasiūlymais! |
|
800.22 €*
|
B магазин topocentras.lt |
Išmanusis laikrodis Apple Watch Ultra 2 (2024) LTE 49mm Black titano korpusas su.. |
|
609.45 €
|
B магазин enter24.eu |
Watch Apple Watch Ultra 2 (2024) LTE 49mm Black Titanium Case with Alpine Loop M..больше |
|
614.05 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Watch Apple Watch Ultra 2 (2024) LTE 49mm Black Titanium Case with Alpine Loop M.. |
|
632.81 €
|
B магазин smartech.ee |
Apple Watch Ultra 2 (2024) 49mm Black Titanium/ Titanium Milanese - L išmanusis ..6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 107.50 eur/mėn больше |
|
645.00 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
645.00 €
8-9 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 8-9 раб. дн. |
Išmanusis laikrodis Apple Watch Ultra 2 GPS + Cellular 49mm Black Titanium Case ..Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. больше |
|
699.00 €
|
B магазин bigbox.lt |
Apple Watch Ultra 2 (2024) black titanium 49mm 4G dark green alpine loop Size M ..больше |
|
702.75 €
|
B магазин multo.eu |
Išmanusis laikrodis Apple Watch Ultra 2 GPS + Cellular 49mm Black Titanium Case ..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
730.22 €
|
B магазин technorama.lt |
Apple Watch Ultra 2, 49 mm, Trail Loop, M/L, juodo titano spalvos / juodas - Išm..Nemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ больше |
|
749.99 €
|
B магазин elesen.lt |
Apple Watch Ultra 2 GPS + Cellular 49mm Black Titanium Case with Dark Green Alpi..больше |
|
799.00 €
|
B магазин istore.lt |
Išmanusis laikrodis Apple Watch Ultra 2 GPS+Cell 49mm Black Titanium Case with B..Kaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 909 € Nemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ daugiau NuolaidaPrekės į minusą! Pasinaudok pasiūlymais! |
|
800.22 €*
|
B магазин topocentras.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-27 15:29
! Сообщить об ошибке| Марка | Apple |
| Категория | Смарт часы |
| Продукт код | 195949584367 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai moterims, išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.92 |
| Ekrano tipas | always-on retina display |
| Ekrano raiška | 410 x 502 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Apyrankės tipas | tekstilė |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | 100 m |
| Bluetooth | + |
| NFC | + |
| Wi-Fi | + |
| GPS | + |
| SIM kortelės lizdas | - |
| eSIM | + |
| Suderinamumas | ios |
| Baterijos talpa | 542mah |
| Baterijos naudojimo laikas | 36val |
| Atmintis | -mb |
| Pulsometras (HR) | + |
| SPO2 (deguonies kiekis kraujyje) | + |
| Ilgis | 4.9cm |
| Plotis | 4.4cm |
| Aukštis | 1.44cm |
| Kita informacija | precizinis dviejų dažnių gps, veiksmų mygtukas, lte, iki 36 h baterijos veikimo laikas |
| Svoris | 61.4g |
| Funkcijos | vandeniui atsparus, bluetooth, nfc, wi-fi, gps, pulsometras, deguonies kiekio matavimas, esim, jutiklinis ekranas |
| Показать больше | |











































