Apple iPad Pro 13 2025 2TB цена
Apple iPad Pro 13 2025 2TB цена
iPad Pro 13" M5 Wi‑Fi 2TB Standard glass - Space BlackĮsigyk dabar. -10% nuolaida su studento pažymėjimu. больше |
|
2689.00 €
|
B магазин cec.lt |
Apple iPad Pro 13”, M5 (2025), 2 TB, WiFi, matinis, juodas - Planšetinis kompiut..Microsoft 365 Personal & Family – 10 € nuolaida perkant bet kurį nešiojamą, stacionarų kompiuterį ar planšetę больше |
|
2829.00 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
2829.00 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
Planšetinis kompiuteris iPad Pro 13" M5 Wi-Fi 2TB with Standard glass - Space Bl..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 3363.35 € |
|
3029.45 €*
|
B магазин pigu.lt |
Apple iPad Pro 13" M5 Wi-Fi 2TB with standard glass - Space Black - MDYT4HC/Aбольше |
|
2489.00 €
|
B магазин varle.lt |
Apple iPad Pro 13 inches Wi-Fi 2 TB Standard glass - Space Blackбольше |
|
2517.02 €
|
B магазин percte.eu |
Apple iPad Pro 13 inches Wi-Fi 2 TB Standard glass - Space Black | MDYT4HC-A | 1..больше |
|
2574.60 €
|
B магазин multo.eu |
Apple iPad Pro 13" (M5)/Wi-Fi/13"/2752x2064/16GB/2TB/iPadOS/Space Black | MDYT4H..больше |
|
2577.15 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Planšetinis kompiuteris Apple iPad Pro 13" 8 gen. 2 TB Black (MDYT4HC-A) | MDYT4..больше |
|
2600.15 €
|
B магазин enter24.eu |
Planšetė Apple iPad Pro 13" M5 Wi-Fi 2TB with nano-texture glass - Silver MDYW4H..Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. больше |
|
2609.00 €
|
B магазин bigbox.lt |
iPad Pro 13 inches Wi-Fi 2 TB Standard glass - Space Blackбольше |
|
2649.76 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
2649.76 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
iPad Pro 13" M5 Wi‑Fi 2TB Standard glass - Space BlackĮsigyk dabar. -10% nuolaida su studento pažymėjimu. больше |
|
2689.00 €
|
B магазин cec.lt |
Planšetė Apple iPad Pro 13" M5 Wi-Fi 2TB with standard glass - Space Black MDYT4..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
2699.00 €
|
B магазин technorama.lt |
Apple iPad Pro 13" M5 WiFi 2TB Standard glass Space Black MDYT4HC/ A planšetinis..6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 449.83 eur/mėn больше |
|
2699.00 €
|
B магазин rde.lt |
Apple iPad Pro 13 (2025) Standard Glass, Wi-Fi, 2TB, Space Black MDYT4HC/Aбольше |
|
2700.49 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
2700.49 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
Apple iPad Pro 13" M5 WiFi+Cell 2TB, standartinis stiklas, kosminė juoda |
|
2817.56 €
|
B магазин marsietis.lt |
Apple iPad Pro 13”, M5 (2025), 2 TB, WiFi, matinis, juodas - Planšetinis kompiut..Microsoft 365 Personal & Family – 10 € nuolaida perkant bet kurį nešiojamą, stacionarų kompiuterį ar planšetę больше |
|
2829.00 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
2829.00 €
2-4 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-4 раб. дн. |
iPad Pro 13" M5 WiFi+Cell 2TB Standartinis stiklas Space Black ME8J4HC/A |
|
2841.93 €
|
B магазин doberman.lt |
Planšetinis kompiuteris iPad Pro 13" M5 Wi-Fi 2TB with Standard glass - Space Bl..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 3363.35 € |
|
3029.45 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-29 17:43
! Сообщить об ошибке| Марка | Apple |
| Категория | Планшеты |
| Продукт код | 195950406344 |
| Energijos klasė | g |
| Ekrano dydis | 13" |
| Raiška | 2752 x 2064 |
| Ekrano tipas | tandem oled |
| Vidinė atmintis | 2 tb |
| Operacinės sistemos versija | ipados 26 |
| 5G | - |
| 4G | - |
| 3G | - |
| Kolonėlės | Įmontuotos |
| Operacinė sistema | ipados 26 |
| Baterijos tipas | li-ion polymer |
| Budėjimo laikas iki | 10val. |
| Pagrindinė kamera | 12 mp |
| Priekinė kamera | 12 mp |
| Vaizdo didinimas | skaitmeninis |
| Blykstė | led |
| WiFi | wi‑fi 7 (802.11be) with 2x2 mimo |
| GPS | - |
| Procesoriaus tipas | apple m5 |
| Bluetooth | + |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 16000mb |
| Atminties kortelės tipas | - |
| Tipas | planšetinis kompiuteris |
| Svoris | 0.579kg |
| SIM | - |
| Skambinimo funkcija | - |
| Matmenys | 249.7 x 177.5 x 5.3 mm |
| Jungties tipas | usb-c |
| Kita informacija | „ultra retina xdr“ su promotion (120 hz), true tone, p3 spalvų gama; lidar skeneris; center stage priekinė kamera |
| USB jungtys | usb type-c |
| Korpusas | aliuminio korpusas |
| Maksimalus naudojimo laikas (val.) | 10 |
| Aukštis | 28.16cm |
| Gylis | 0.51cm |
| Plotis | 21.55cm |
| Populiariausi modeliai | ipad pro |
| Показать больше | |















































