Apple iPad Pro 11 2025 2TB цена
Apple iPad Pro 11 2025 2TB цена
iPad Pro 11" M5 Wi‑Fi 2TB Standard glass - Space BlackĮsigyk dabar. -10% nuolaida su studento pažymėjimu. больше |
|
2339.00 €
|
B магазин cec.lt |
Planšetinis kompiuteris iPad Pro 11" M5 Wi-Fi 2TB with Nano-texture Glass - Spac..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 3079.59 € |
|
2771.93 €*
|
B магазин pigu.lt |
Planšetė Apple iPad Pro 11" M5 Wi-Fi 2TB with standard glass - Space Black MDWU4..Nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. больше |
|
2169.00 €
|
B магазин bigbox.lt |
Apple iPad Pro 11 inches Wi-Fi 2TB Standard glass - Space Blackбольше |
|
2318.44 €
|
B магазин percte.eu |
iPad Pro 11 inches Wi-Fi 2TB Standard glass - Space Black | MDWU4HC/A | 19595039..больше |
|
2331.80 €
|
B магазин b2cshop.eu |
Apple iPad Pro 11 inches Wi-Fi 2TB Standard glass - Space Black | MDWU4HC-A | 19..больше |
|
2337.50 €
|
B магазин multo.eu |
iPad Pro 11" M5 Wi‑Fi 2TB Standard glass - Space BlackĮsigyk dabar. -10% nuolaida su studento pažymėjimu. больше |
|
2339.00 €
|
B магазин cec.lt |
Apple iPad Pro 11" M5 WiFi 2TB Standard glass Space Black MDWU4HC/ A planšetinis..6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 391.50 eur/mėn больше |
|
2349.00 €
|
B магазин rde.lt |
Planšetė Apple iPad Pro 11" M5 Wi-Fi 2TB with standard glass - Space Black MDWU4..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
2349.00 €
|
B магазин technorama.lt |
Planšetinis kompiuteris Apple iPad Pro 11" 8 gen. 2 TB Black (MDWU4HC-A) | MDWU4..больше |
|
2362.95 €
|
B магазин enter24.eu |
Apple iPad Pro 11 inches Wi-Fi 2TB Standard glass - Space Blackбольше |
|
2372.58 €
|
B магазин baitukas.lt |
iPad Pro 11 inches Wi-Fi 2TB Standard glass - Space Blackбольше |
|
2419.83 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
2419.83 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Apple iPad Pro 11 (2025) Standard Glass, Wi-Fi, 2TB, Space Black MDWU4HC/Aбольше |
|
2422.85 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
2422.85 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
APPLE iPad Pro 11 inches Wi-Fi 2TB Standard glass - Space Blackбольше |
|
2435.91 €
|
B магазин smartech.ee |
iPad Pro 11" M5 Wi-Fi 2TB with nano-texture glass - Space Blackбольше |
|
2582.00 €
|
B магазин skytech.lt |
Planšetinis kompiuteris iPad Pro 11" M5 Wi-Fi 2TB with Nano-texture Glass - Spac..Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 3079.59 € |
|
2771.93 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-31 00:31
! Сообщить об ошибке| Марка | Apple |
| Категория | Планшеты |
| Продукт код | 195950397338 |
| Energijos klasė | g |
| Ekrano dydis | 11" |
| Raiška | 2420 x 1668 |
| Ekrano tipas | tandem oled |
| Vidinė atmintis | 2 tb |
| Operacinės sistemos versija | ipados 26 |
| 5G | + |
| 4G | + |
| 3G | + |
| Kolonėlės | Įmontuotos |
| Operacinė sistema | ipados 26 |
| Baterijos tipas | li-ion polymer |
| Pagrindinė kamera | 12 mp |
| Priekinė kamera | 12 mp |
| Blykstė | led |
| WiFi | wi‑fi 7 (802.11be) with 2x2 mimo |
| GPS | + |
| Procesoriaus tipas | apple m5 |
| Bluetooth | + |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 16000mb |
| Atminties kortelės tipas | - |
| Tipas | planšetinis kompiuteris |
| Svoris | 0.444kg |
| SIM | esim |
| Skambinimo funkcija | + |
| Matmenys | tablet: 247.6 x 178.5 x 5.9 mm |
| Jungties tipas | usb-c |
| Kita informacija | promotion 120 hz; face id; lidar skeneris; 4 garsiakalbiai |
| Gamintojo procesorius | apple m2 |
| USB jungtys | usb type-c |
| Korpusas | aliuminio korpusas |
| Aukštis | 24.97cm |
| Gylis | 0.53cm |
| Plotis | 17.75cm |
| Populiariausi modeliai | ipad pro |
| Показать больше | |







































