APC BR900G-FR 900VA, 540 W цена
APC BR900G-FR 900VA, 540 W цена
UPS įtampos stabilizatorius APC BR900G-FR, 540 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339 € |
|
281.94 €*
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
281.94 €*
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis APC BR900G-FRNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
334.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
APC BR900G-FR nepertraukiamo maitinimo resursai (UPS) 0,9 kVA 540 Wбольше |
|
275.33 €
|
B магазин percte.eu |
UPS įtampos stabilizatorius APC BR900G-FR, 540 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339 € |
|
281.94 €*
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
281.94 €*
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
UPS įtampos stabilizatorius APC BR900G-FR, 540 WKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339 € |
|
281.94 €*
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
281.94 €*
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
BR900G-FR APC Power-Saving Back-UPS Pro 900 230V | BR900G-FR | 731304279587больше |
|
283.40 €
|
B магазин b2cshop.eu |
APC Back-UPS Pro 900 (BR900G-FR) Nepertraukiamo maitinimo šaltinis (UPS) |
|
298.41 €
|
B магазин doberman.lt |
APC Power Saving Back-UPS Pro 900VA (FR)больше |
|
300.09 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
300.09 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
BR900G-FR APC Power-Saving Back-UPS Pro 900 230V |
|
300.45 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
300.45 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
BR900G-FR APC Power-Saving Back-UPS Pro 900 230VPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
305.92 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
305.92 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
APC Back-UPS Pro BR900G-GR 900VA, 540W BR900G-GR |
|
307.66 €
5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 5 раб. дн. |
307.66 €
5 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 5 раб. дн. |
BR900G-FR APC Power-Saving Back-UPS Pro 900 230VIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
321.22 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
321.22 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
UPS nepertraukiamo maitinimo šaltinis APC BR900G-FRNemokamas pristatymasNemokamas pristatymas perkant už 150€ ir daugiau Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
334.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-15 17:08
! Сообщить об ошибке| Марка | APC |
| Категория | ИБП - Источники бесперебойного питания |
| Продукт код | 731304279587 |
| Architektūra | line-interactive |
| Veikimo laikas pilna apkrova | 4.6min. |
| Galingumas (VA) | - |
| Galingumas | -w |
| Tipas | maitinimo šaltiniai |
| Svoris | 10.72kg |
| Pridedama programinė įranga | powerchute personal edition |
| USB jungčių skaičius | 1vnt. |
| Kita informacija | nominalus įėjimas: 230 v, įėjimo signalo dažnis: 50/60 hz +/- 3 hz, viršįtampio energijos įvertinimas: 613 j, keičiama baterija: apcrbc123 |
| Pakuotės turinys | usb laidas, vartotojo vadovas |
| Jungties tipas | usb-b |
| Automatinis įtampos reguliavimas (AVR) | + |
| Perjungimo laikas | 8ms |
| Standartinių lizdų skaičius | 6 |
| Plotis | 10cm |
| Gylis | 25cm |
| Korpusas | tower |
| Показать больше | |



































