Anker Soundcore Space One Pro цена
Anker Soundcore Space One Pro цена
Ausinės Anker Soundcore Foldable Headphones Space One Pro Bluetooth Over-ear Mi..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! больше |
|
143.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Belaidės ausinės Anker Space One Pro, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 167 € |
|
145.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
145.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Anker Soundcore Space One Pro belaidės ausis apgaubiančios ausinės (A3062G21)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 210.0 € больше |
|
148.55 €*
|
B магазин pigu.lt |
Soundcore Space One Pro, juodos - Belaidės ausinėsNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ больше |
|
189.99 €
4-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 4-6 раб. дн. |
189.99 €
4-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 4-6 раб. дн. |
Ausinės Anker Soundcore Space One Pro, Juodos spalvosбольше |
|
142.40 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
142.40 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Soundcore Space One Pro Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 14.25 eur/mėn больше |
|
142.50 €
|
B магазин rde.lt |
Ausinės Anker Soundcore Foldable Headphones Space One Pro Bluetooth Over-ear Mi..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! больше |
|
143.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Belaidės ausinės Anker Space One Pro, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 167 € |
|
143.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
143.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Belaidės ausinės Anker Space One Pro, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 167 € |
|
145.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
145.00 €*
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Anker Soundcore Space One Pro belaidės ausis apgaubiančios ausinės (A3062G21)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 210.0 € больше |
|
148.55 €*
|
B магазин pigu.lt |
Ausinės Anker Soundcore Space one PRO BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
148.56 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
148.56 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Anker Soundcore Space One Pro Foldable Wireless Bluetooth Over-ear Headphones wi..больше |
|
154.79 €
|
B магазин skytech.lt |
Ausinės Anker Soundcore Space one PRO BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
155.98 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
155.98 €
1-2 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
Headphones Soundcore Space one PRO Whiteбольше |
|
157.08 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
157.08 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Anker Soundcore | Foldable Headphones | Space One Pro | Bluetooth | Over-ear | M..больше |
|
179.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
179.00 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Anker Soundcore | Foldable Headphones | Space One Pro | Bluetooth | Over-ear | M..больше |
|
186.32 €
|
B магазин complius.lt |
Anker Soundcore | Foldable Headphones | Space One Pro | Bluetooth | Over-ear | M..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. больше |
|
188.13 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
188.13 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Soundcore Space One Pro bevielės bluetooth ausinės baltos sp.больше |
|
189.00 €
|
B магазин elektronikos.lt |
Anker Soundcore | Foldable Headphones | Space One Pro | Bluetooth | Over-ear | M..больше |
|
189.05 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
189.05 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Soundcore Space One Pro, juodos - Belaidės ausinėsNemokamas pristatymas į paštomatus prekėms nuo 100€ больше |
|
189.99 €
4-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 4-6 раб. дн. |
189.99 €
4-6 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 4-6 раб. дн. |
Anker Soundcore | Foldable Ausinės | Space One Pro | Bluetooth | Over-ear | Micr..больше |
|
191.79 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
191.79 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
Anker Soundcore Space one PRO, Black A3062G11больше |
|
192.02 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
192.02 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Anker Soundcore | Foldable Headphones | Space One Pro | Bluetooth | Over-ear | M..больше |
|
192.67 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
192.67 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Anker Soundcore | Foldable Headphones | Space One Pro | Bluetooth | Over-ear | M..больше |
|
192.85 €
|
B магазин enrike.lt |
Anker Soundcore | Foldable Headphones | Space One Pro | Bluetooth | Over-ear | M..больше |
|
194.70 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
Anker Soundcore | Foldable Headphones | Space One Pro | Bluetooth | Over-ear | M..больше |
|
195.19 €
|
B магазин vieni.lt |
Anker Soundcore | Foldable Headphones | Space One Pro | Bluetooth | Over-ear | M..больше |
|
195.84 €
|
B магазин etop.lt |
Anker Soundcore | Foldable Headphones | Space One Pro | Bluetooth | Over-ear | M..больше |
|
203.97 €
|
B магазин prevo.lt |
Anker Soundcore Space One Pro Over-ear Headphones, Black | Anker Soundcoreбольше |
|
203.97 €
|
B магазин smartonly.eu |
Anker Soundcore | Foldable Headphones | Space One Pro | Bluetooth | Over-ear | M..больше |
|
216.04 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
216.04 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Anker Soundcore | Foldable Headphones | Space One Pro | Bluetooth | Over-ear | M..больше |
|
226.90 €
|
B магазин electrobase.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-17 04:15
! Сообщить об ошибке| Марка | Anker |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 194644186845 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | + |
| Funkcijos | mikrofonas, triukšmo slopinimas |
| Laido ilgis | 1.2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 40000hz |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Kita informacija | hi-res wireless audio; aptakus dizainas; gera garso izoliacija |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | 55val. |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 40000hz |
| Svoris | 286g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Įkroviklis komplektacijoje | + |
| Greitas įkrovimas (USB PD) | - |
| Rekomenduojama minimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Rekomenduojama maksimali įkrovimo galia (W) | 5 |
| Показать больше | |




























































