Anker Soundcore Aero Fit 2 цена
Anker Soundcore Aero Fit 2 цена
Belaidės ausinės Anker Soundcore Aero Fit 2, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 148.9 € |
|
77.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Belaidės ausinės Anker Soundcore Aero Fit 2, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 148.9 € |
|
77.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Anker AeroFit 2 ausinės su Soundcore technologija, IP55 apsaugos klasė, juodos |
После возврата
|
83.00 €
|
B магазин vlc.lv |
Soundcore Soundcore Aero Fit 2 black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 9.80 eur/mėn больше |
|
98.01 €
|
B магазин rde.lt |
Ausinės Anker - Soundcore AeroFit 2 B2B - Juodas - High-Performance Belaidės Ear..больше |
|
98.01 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
98.01 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Anker Soundcore Adjustable Open-Ear Wireless Earbuds AeroFit 2 BuiltLizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
102.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
Ausinės Anker Soundcore AeroFit 2 BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
102.00 €
|
B магазин bigbox.lt |
Ausinės Anker Soundcore AeroFit 2 BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
107.10 €
|
B магазин technorama.lt |
Anker AeroFit 2 BlackTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
108.99 €
|
B магазин pigu.lt |
Anker Soundcore | Adjustable Open-Ear Wireless Earbuds | AeroFit 2|A3874G11 |
|
126.24 €
|
B магазин complius.lt |
Anker Soundcore Adjustable Open-Ear Wireless Earbuds | AeroFit 2 | Built-in micr..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
127.47 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
127.47 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Anker Soundcore Adjustable Open-Ear Wireless Earbuds | AeroFit 2 | Built-in micr.. |
|
128.10 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
128.10 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Wireless earphones Soundcore Aero Fit 2 Bluetooth blackбольше |
|
128.36 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
128.36 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Anker Soundcore Adjustable Open-Ear Wireless Earbuds | AeroFit 2 | Built-in micr.. |
|
131.71 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
131.71 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Belaidės ausinės Anker Soundcore A3874G11 Open Ear Bluetooth su mikrofonu juodos |
|
133.99 €
|
B магазин ogmina.lt |
Anker Soundcore Adjustable Open-Ear Wireless Earbuds | AeroFit 2 | Built-in micr.. |
|
146.38 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
146.38 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-21 23:30
! Сообщить об ошибке| Марка | ANKER |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 1946442988768 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | wireless |
| Mikrofonas | integruotas |
| Triukšmo slopinimas | enc (skambučiams) |
| Funkcijos | mikrofonas, spartusis įkrovimas |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 40000hz |
| Varža (Ω) | 16Ω |
| Pakuotės turinys | vartotojo vadovas, dėklas |
| Palaikomos technologijos | aac, a2dp |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Maksimalus veikimo laikas | 42val. |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Svoris | 20g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Показать больше | |






































