Šaldytuvas Amica FK1815.4U цена
Šaldytuvas Amica FK1815.4U цена
Amica FK1815.4UTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
356.70 €
|
B магазин pigu.lt |
Šaldytuvas AMICA FK1815.4U(E) šaldytuvo-šaldytuvo derinys |
|
356.70 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
356.70 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
AMICA FK1815.4U(E) fridge-freezer combination |
|
351.67 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
351.67 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Amica FK1815.4UTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! |
|
356.70 €
|
B магазин pigu.lt |
Šaldytuvas AMICA FK1815.4U(E) šaldytuvo-šaldytuvo derinys |
|
356.70 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
356.70 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-12 10:49
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5906006713140 |
| Gamintojo kodas | fk1815 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 254kwh |
| Bendra talpa | 202l |
| Šaldytuvo talpa | 133l |
| Šaldiklio talpa | 68l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 18val. |
| Užšaldymo galia | 3kg/24h |
| Klimato klasė | st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 40db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | - |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 54cm |
| Aukštis | 136cm |
| Gylis | 59.5cm |
| Svoris | 41.5kg |
| Energijos sąnaudos | -kwh/24 h |
| Lentynėlė buteliams | + |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Kiaušinių dėklas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Antibakterinė danga | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Greitas užšaldymas | - |
| Padėklas ledukams | - |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Показать больше | |






























