Šaldytuvas Amica FD2355.4X цена
Šaldytuvas Amica FD2355.4X цена
Amica FD2355.4XKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 381.0 € |
|
332.00 €*
|
B магазин pigu.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-23 14:05
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Холодильники |
| Продукт код | 5906006932022 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu viršuje |
| Energijos klasė | f |
| Energijos sąnaudos per metus | 222kwh |
| Bendra talpa | 211l |
| Šaldytuvo talpa | 170l |
| Šaldiklio talpa | 41l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | rankinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | -val. |
| Užšaldymo galia | -kg/24h |
| Klimato klasė | n-st |
| Maksimalus triukšmo lygis | 41db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Valdymas | mechaninis |
| Plotis | 60cm |
| Aukštis | 145cm |
| Gylis | 57cm |
| Svoris | 39kg |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šalto vandens tiekimo sistema | - |
| Atvertų durų garsinis signalas | - |
| Šaldiklio valdymas | mechaninis |
| Kita | 3 stiklinės lentynos; 3 lentynos durelėse; pieno produktų skyrelis |
| Keičiama durų kryptis | + |
| Показать больше | |




























