Mikrobangų krosnelė Amica AMG20E70GSV цена
Mikrobangų krosnelė Amica AMG20E70GSV цена
Amica AMG20E70GSVKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 110.0 € |
|
96.13 €*
|
B магазин pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė Amica AMG 20E70GSVKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 120.9 € |
|
96.41 €*
|
B магазин senukai.lt |
Amica AMG20E70GSV 20l 700W freestanding microwave oven |
|
93.88 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
93.88 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Amica AMG20E70GSVKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 110.0 € |
|
96.13 €*
|
B магазин pigu.lt |
Mikrobangų krosnelė Amica AMG 20E70GSVKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 120.9 € |
|
96.41 €*
|
B магазин 1a.lt |
Mikrobangų krosnelė Amica AMG 20E70GSVKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 120.9 € |
|
96.41 €*
|
B магазин senukai.lt |
Mikrobangų krosnelė Cooker MWO Amica AMG 20E70GSV (900W, sidabrinis color) |
|
96.41 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
96.41 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Amica AMG20E70GSV, Silver AMG20E70GSV |
|
97.95 €
11 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 11 раб. дн. |
97.95 €
11 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 11 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-26 11:00
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Микроволновые печи |
| Продукт код | 5906006030193 |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 700w |
| Aukštis | 26.2cm |
| Plotis | 45.2cm |
| Gylis | 33.5cm |
| Svoris | 13kg |
| Talpa | 20l |
| Valdymas | elektroninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | + |
| Grilio galingumas | 900w |
| Besisukantis padėklas | 24.5cm |
| Galios lygių skaičius | 9 |
| Atitirpinimo režimas | + |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | automatinės programos pagal svorį; apsauga nuo vaikų; grilio funkcija traškiam paviršiui; elektroninis valdymas ir tikslus laiko nustatymas; atitirpinimas |
| Показать больше | |


































