Mikrobangų krosnelė Amica AMG17M70V цена
Mikrobangų krosnelė Amica AMG17M70V цена
Mikrobangų krosnelė Amica AMG 17M70VKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 90.9 € |
|
70.78 €*
|
B магазин senukai.lt |
Amica AMG 17M70VKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 86.3 € |
|
70.78 €*
|
B магазин pigu.lt |
Amica AMG17M70V microwave Countertop Solo microwave 17 L 700 W White |
|
69.64 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
69.64 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Mikrobangų krosnelė Amica AMG17M70VIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
70.78 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
70.78 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Mikrobangų krosnelė Amica AMG 17M70VKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 90.9 € |
|
70.78 €*
|
B магазин senukai.lt |
Mikrobangų krosnelė Amica AMG 17M70VKaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 90.9 € |
|
70.78 €*
|
B магазин 1a.lt |
Mikrobangų krosnelė Amica AMG17M70VPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
70.78 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
70.78 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Amica AMG 17M70VKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 86.3 € |
|
70.78 €*
|
B магазин pigu.lt |
Mikrobangų Krosnelė - Amica AMG17M70V, 17 L, 700 W, Balta |
|
70.78 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
70.78 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
Amica AMG17M70V, White/Black AMG17M70V |
|
71.58 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
71.58 €
13 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 13 раб. дн. |
Amica Mikrobangų Krosnelė Amg17m70v |
|
73.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
73.00 €
10 раб. дн.
Стоимость доставки: 20.00 € Срок доставки: 10 раб. дн. |
Amica AMG17M70V mikrobangų krosnelė Stalviršinė Solo mikrobangų krosnelė 17 L 70..больше |
|
76.10 €
|
B магазин marsietis.lt |
Amica AMG17M70V mikrobangų krosnelė Stalviršinė Solo mikrobangų krosnelė 17 L 70.. |
|
79.84 €
|
B магазин freyo.lt |
Amica AMG17M70V mikrobangų krosnelė, stalinė, Solo, 17 L, 700 W, balta |
|
80.85 €
|
B магазин vitalimax.lt |
Amica AMG17M70V microwave Countertop Solo microwave 17 L 700 W White |
|
86.52 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
86.52 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-29 19:23
! Сообщить об ошибке| Марка | AMICA |
| Категория | Микроволновые печи |
| Продукт код | 5906006030223 |
| Gamintojo kodas | amg17m70v |
| Tipas | mikrobangų krosnelė |
| Montavimo tipas | laisvai statomos |
| Galia | 700w |
| Aukštis | 26.2cm |
| Plotis | 45.2cm |
| Gylis | 30.6cm |
| Svoris | 11kg |
| Talpa | 17l |
| Valdymas | mechaninis |
| Laikmatis | + |
| Grilis | - |
| Grilio galingumas | -w |
| Besisukantis padėklas | 245 mmcm |
| Galios lygių skaičius | 6 |
| Atitirpinimo režimas | - |
| Laikmačio funkcija | + |
| Veikimo pabaigos signalas | + |
| Vidaus danga | emalė |
| Konvekcija | - |
| Kita informacija | kompaktiška 17 l mikrobangų krosnelė; 6 galios režimai; atitirpinimo funkcija; 24.5 cm besisukantis padėklas |
| Показать больше | |




































