AMD Ryzen 5 5600G цена
AMD Ryzen 5 5600G цена
Procesorius AMD Ryzen 5 5600G CPUKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 210.0 € |
|
170.16 €*
|
B магазин pigu.lt |
Procesorius AMD Ryzen 5 5600G 3.9 GHz AM4 Processor threads 12 AMD Process..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
182.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
CPU|AMD|Ryzen 5|5600G|Cezanne|3900 MHz|Cores 6|16MB|Socket SAM4|65 Watts|GPU Rad..больше |
|
130.73 €
|
B магазин fortakas.lt |
Procesorius AMD Ryzen 5 5600G, 3.9 GHz, AM4, 65W |
|
165.89 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
165.89 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
AMD Ryzen 5 5600G 100-100000252 BOX procesorius (CPU)10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 16.61 eur/mėn |
|
166.14 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
166.14 €
2-3 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
AMD | Ryzen 5 5600G | 3.9 GHz | AM4 | Processor threads 12 | AMD | Processor cor.. |
|
167.33 €
|
B магазин complius.lt |
AMD | Ryzen 5 5600G | 3.9 GHz | AM4 | Processor threads 12 | AMD | Processor cor.. |
|
168.15 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
168.15 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
AMD Ryzen 5 5600G 3,9 GHz (Cezanne) Socket AM4 – Boxed with Wraith Stealth.. |
|
169.05 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
169.05 €
2-3 раб. дн.
Срок доставки: 2-3 раб. дн. |
AMD | Ryzen 5 5600G | 3.9 GHz | AM4 | Processor threads 12 | AMD | Processor cor.. |
|
169.75 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
169.75 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
AMD | Ryzen 5 5600G | 3.9 GHz | AM4 | Processor threads 12 | AMD | Processor cor.. |
|
169.76 €
|
B магазин pirkpc.lt |
AMD | Ryzen 5 5600G | 3.9 GHz | AM4 | Processor threads 12 | AMD | Processor cor.. |
|
169.76 €
|
B магазин maziausiakaina.lt |
AMD Ryzen 5 5600G Procesorius, 3,9 GHz, 16 MB Talpykla, Dėžutėje (100-100000252B.. |
|
169.94 €
|
B магазин doberman.lt |
AMD Ryzen 5 5600G, 3,9 GHz, AM4, 12 procesoriaus gijų, mažmeninė pakuotė, 6 proc..Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
169.99 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
169.99 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
Procesorius AMD Ryzen 5 5600G CPUKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 210.0 € |
|
170.16 €*
|
B магазин pigu.lt |
AMD Ryzen 5 5600G 3.9-4.4GHz, AM4, 6C/12T, 65W integruota grafika, dėžutėje su a.. |
|
170.19 €
|
B магазин skytech.lt |
AMD Ryzen 5 5600G | 3.9 GHz | AM4 | 12 processor threads | 6 processor cores |
|
171.35 €
|
B магазин smartech.ee |
AMD Ryzen 5 5600G (6C/12T, 3.90 GHz, 16MB Cache, Vega 7, 65W) 100-100000252BOX |
|
172.92 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
172.92 €
6 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 6 раб. дн. |
Procesorius AMD Ryzen 5 5600G 6C/12T, 3.9-4.4GHz, 16MB, 65W, AM4, Box |
|
173.67 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
173.67 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
AMD | Ryzen 5 5600G | 3.9 GHz | AM4 | Processor threads 12 | AMD | Processor cor.. |
|
176.20 €
|
B магазин baitukas.lt |
AMD Ryzen 5 5600G processor |
|
177.40 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
177.40 €
3 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.50 € Срок доставки: 3 раб. дн. |
CPU|AMD|Ryzen 5|5600G|Cezanne|3900 MHz|Cores 6|16MB|Socket SAM4|65 Watts|GPU Rad.. |
|
177.85 €
|
B магазин elektrika.lv |
AMD | Ryzen 5 5600G | 3.9 GHz | AM4 | Processor threads 12 | AMD | Processor cor.. |
|
177.85 €
|
B магазин prevo.lt |
AMD Ryzen 5 5600G, 3,9 GHz, AM4, 12 procesoriaus gijų, mažmeninė pakuotė, 6 proc..Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
178.49 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
178.49 €
7-12 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 7-12 раб. дн. |
AMD | Ryzen 5 5600G | 3.9 GHz | AM4 | Processor threads 12 | AMD | Processor cor.. |
|
178.84 €
|
B магазин baitera.lt |
Procesorius AMD Ryzen 5 5600G 3.9 GHz AM4 Processor threads 12 AMD Process..Lizingas be palūkanųLizingas be jokių palūkanų! |
|
182.00 €
|
B магазин topocentras.lt |
AMD | Ryzen 5 5600G | 3.9 GHz | AM4 | Processor threads 12 | AMD | Processor cor..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
187.86 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
187.86 €
1 раб. дн.
Срок доставки: 1 раб. дн. |
Procesorius AMD CPU||Ryzen 5|5600G|Cezanne|3900 MHz|Cores 6|16MB|Socket SAM4|65..больше |
|
208.57 €
|
B магазин electrobase.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-16 17:41
! Сообщить об ошибке| Марка | AMD |
| Категория | Процессоры |
| Продукт код | 730143313414 |
| Ilgis | 34 |
| Plotis | 9.3 |
| Aukštis | 29.8 |
| Korpuso medžiaga | Plienas |
| Garantija | 24 |
| Svoris | 6 |
| Procesoriaus tipas | AMD |
| Procesoriaus klasė | AMD Ryzen 5 |
| Procesoriaus modelis | AMD Ryzen™ 5 5600G |
| Procesoriaus branduoliai | 6 |
| Procesoriaus dažnis | 3.9 |
| Procesoriaus maksimalus dažnis | 4.40 |
| Operatyviosios atminties tipas | DDR4 |
| Operatyviosios atminties taktinis dažnis | 3200 |
| Operatyviosios atminties lizdų kiekis | 4 |
| Laikmenos tipas | SSD |
| Vaizdo plokštės tipas | AMD |
| Vaizdo plokštės serija | Radeon |
| Garso plokštės modelis | Integrated |
| Įdiegta operacinė sistema | Windows 11 Pro |
| Įdiegtos operacinės sistemos versija | Windows 11 Pro |
| Palaikomos operacinės sistemos | Windows 10 |
| Integruotas mikrofonas | - |
| Optinis įrenginys | + |
| Integruotas kortelių skaitytuvas | + |
| Kompiuterio tipas | Verslui |
| Modelis | 11R80041PB |
| Operatyvioji atmintis (RAM) | 16 GB |
| Maksimalus operatyviosios atminties kiekis (RAM) | 128 GB |
| Bendra kompiuterio atminties talpa | 512 GB |
| SSD disko talpa | 512 GB |
| Kietojo disko talpa (HDD) | – |
| Vaizdo plokštės atmintis | Dynamic |
| Palaikomos atminties kortelės | SD |
| Jungtys | HDMI |
| Pelė komplekte | Ne |
| Pagrindinės plokštės modelis | AMD SoC |
| VR (Virtual reality) ready | - |
| Tinklo plokštė | 10/100/1000 |
| Korpuso dydis | SFF |
| Maitinimo bloko (PSU) modelis | PSU |
| Maitinimo bloko (PSU) galia | 180 |
| Serija | ThinkCentre M75s Gen 2 |
| Vaizdo plokštės modelis | AMD Radeon Graphics |
| Atnaujintas | - |
| Показать больше | |









































































