Amazfit GTR Mini цена
Amazfit GTR Mini цена
Amazfit GTR Mini 3.25 cm (1.28) AMOLED 42 mm Digital 416 x 416 pixels Touchscree.. |
|
121.54 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
121.54 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Išmanusis laikrodis Amazfit GTR Mini, Sidabrinės spalvos korpusas ir juodos spal.. |
|
134.03 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
134.03 €
8 раб. дн.
Срок доставки: 8 раб. дн. |
Išmanusis laikrodis Huami GTR Mini, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 162.9 € |
|
139.90 €*
|
B магазин senukai.lt |
Išmanusis laikrodis Huami GTR Mini, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 162.9 € |
|
139.90 €*
|
B магазин 1a.lt |
Amazfit GTR Mini Midnight Black išmanusis laikrodis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 23.71 eur/mėn |
|
142.24 €
13-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 13-14 раб. дн. |
142.24 €
13-14 раб. дн.
Стоимость доставки: 4.99 € Срок доставки: 13-14 раб. дн. |
Amazfit GTR Mini Black Smart Watch |
|
166.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
166.99 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 5.69 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 13:55
! Сообщить об ошибке| Марка | Amazfit |
| Категория | Смарт часы |
| Продукт код | 6972596106357 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai moterims, išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Ekrano dydis (coliais) | 1.28 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano raiška | 416 x 416 |
| Jutiklinis ekranas | + |
| Apyrankės tipas | silikonas |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | 5 atm |
| Bluetooth | + |
| NFC | - |
| Wi-Fi | - |
| GPS | + |
| SIM kortelės lizdas | - |
| eSIM | - |
| Suderinamumas | ios, android |
| Baterijos talpa | 280mah |
| Baterijos naudojimo laikas | 336val |
| Atmintis | -mb |
| Išmaniosios funkcijos | pedometras, miego stebėjimas, sporto režimai, streso stebėjimas, moterų sveikatos stebėjimas |
| Pulsometras (HR) | + |
| SPO2 (deguonies kiekis kraujyje) | + |
| Ilgis | 4.28cm |
| Plotis | 4.28cm |
| Aukštis | 0.92cm |
| Kita informacija | ios ir android palaikymas, pilno turinio pranešimų rodymas |
| Svoris | 36.2g |
| Funkcijos | vandeniui atsparus, bluetooth, gps, pulsometras, jutiklinis ekranas |
| Показать больше | |


















































