Televizorius Allview 50iPlay6200-U цена
Televizorius Allview 50iPlay6200-U цена
Allview 50iPlay6200 50iPlay6200-U |
|
261.72 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
261.72 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Allview 50iPlay6200-U | 50 | Smart TV | UHD |
|
270.60 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
270.60 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Televizorius Allview 50iPlay6200-U | 50 | Smart TV | UHD |
|
273.65 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
273.65 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Allview 50iPlay6200-U | 50 | Smart TV | |
|
289.00 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
289.00 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 05:53
! Сообщить об ошибке| Марка | ALLVIEW |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 5948790018414 |
| Modelis | 50iplay6200-u |
| Energijos efektyvumo klasė | e |
| Ekrano įstrižainė | 50" (~127 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 53kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | led |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c, dvb -t/t2, dvb -s/s2 |
| Svoris | 8.9kg |
| Svoris su stovu | 10.4kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | 60hz |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 3, aux 3.5 mm x 1, usb 2.0 x 2, rj-45 |
| USB jungčių skaičius | 2 |
| Funkcijos | smart tv |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | - |
| Operacinė sistema | vidaa os |
| Horizontalusis matymo kampas | -° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 200 x 200 |
| Palaikomos technologijos | hdr 10, dolby audio |
| HDMI jungčių skaičius | 3 |
| Aukštis be stovo | 64.3cm |
| Plotis be stovo | 111.1cm |
| Gylis be stovo | 7.7cm |
| Aukštis su stovu | 69.8cm |
| Plotis su stovu | 111.1cm |
| Gylis su stovu | 26.09cm |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |









































