Televizorius Allview QL55iPlay6200-U цена
Televizorius Allview QL55iPlay6200-U цена
Allview QL55iPlay6200-U, 55" QL55iPlay6200-U |
|
299.47 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
299.47 €
12 раб. дн.
Стоимость доставки: 1.99 € Срок доставки: 12 раб. дн. |
Televizorius Allview QL55iPlay6200-U | 55 | Smart TV | VIDAA OS | 4K UHD |
|
312.01 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
312.01 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
TV QLED 55 inch QL55IPLAY6200-U |
|
314.73 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
314.73 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
Allview QL55iPlay6200-U | 55 | Smart TV | VIDAA OS | 4K |
|
329.00 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
329.00 €
5 раб. дн.
Срок доставки: 5 раб. дн. |
Telewizor QLED 55 cali QL55IPLAY6200-U | QL55IPLAY6200-U | 5948790018551 |
|
341.95 €
|
B магазин enter24.eu |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-05 13:58
! Сообщить об ошибке| Марка | ALLVIEW |
| Категория | Телевизоры |
| Продукт код | 5948790018551 |
| Modelis | ql55iplay6200-u |
| Energijos efektyvumo klasė | e |
| Ekrano įstrižainė | 55" (~140 cm) |
| Galia | -w |
| Metinis energijos suvartojimas | 63kwh |
| Energijos suvartojimas budėjimo rėžime | 0.5kwh |
| Maksimali raiška | 3840 x 2160 (4k) |
| Ekrano tipas | qled |
| Smart TV | + |
| Lenktas (Curved) | - |
| TV imtuvai | dvb-c, dvb-s, dvb-s2, dvb-t, dvb-t2 |
| Svoris | 11.5kg |
| Svoris su stovu | -kg |
| Vaizdo atkūrimo dažnis | -hz |
| Kontrastas | 5000:1 |
| Ryškumas | -cd/m² |
| Garsiakalbio galia (RMS) | 20w |
| Jungties tipas | hdmi x 3, lan x 1, usb 2.0 x 2, ci+ x 1, s/pdif |
| USB jungčių skaičius | 2 |
| Funkcijos | smart tv, wi-fi, bluetooth |
| Smart TV funkcijos | youtube, Žaidimų režimas, netflix, sporto režimas, amazon prime video, hbb tv, disney+ |
| WiFi | + |
| Bluetooth | + |
| Ambilight | - |
| Valdymas balsu | + |
| Operacinė sistema | vidaa os |
| Vertikalusis matymo kampas( ° ) | 178° |
| Horizontalusis matymo kampas | 178° |
| VESA tvirtinimo prie sienos standartas | vesa 200 x 200 |
| Palaikomos technologijos | ultra hd, hlg, hdr10, dolby audio |
| HDMI jungčių skaičius | 3 |
| Aukštis be stovo | 83.9cm |
| Plotis be stovo | 144.7cm |
| Gylis be stovo | 6.1cm |
| Aukštis su stovu | 89.9cm |
| Plotis su stovu | 144.7cm |
| Gylis su stovu | 30cm |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Показать больше | |



































