Kaitlentė Allenzi PI29 цена
Kaitlentė Allenzi PI29 цена
Allenzi PI29Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 304.0 € больше |
|
242.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Indukcinė kaitlentė Allenzi PI29Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 271.9 € |
|
247.84 €*
|
B магазин senukai.lt |
Kaitlentė Allenzi PI29больше |
|
247.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
247.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Kaitlentė Allenzi PI29 ANEMOKAMAS PRISTATYMAS! Radote pigiau? - kreipkitės ir gaukite pasiūlymą! Spec. ALLENZI parduotuvė больше |
|
205.00 €
|
B магазин vokiskaideja.lt |
ALLENZI PI29 PaviršiusVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! больше |
|
205.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
205.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Allenzi PI29Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 304.0 € больше |
|
242.99 €*
|
B магазин pigu.lt |
Indukcinė kaitlentė Allenzi PI29Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo больше |
|
243.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
243.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Allenzi PI29Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 271.9 € |
|
247.84 €*
|
B магазин senukai.lt |
Indukcinė kaitlentė Allenzi PI29Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur больше |
|
247.84 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
247.84 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Allenzi PI29Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 271.9 € |
|
247.84 €*
|
B магазин 1a.lt |
Kaitlentė Allenzi PI29больше |
|
247.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
247.99 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
ALLENZI PI29W |
|
299.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
299.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-03-26 20:22
! Сообщить об ошибке| Марка | ALLENZI |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 2005035145007 |
| Kaitviečių skaičius | 2vnt. |
| Išplėsta kaitvietė | 2300vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 3700w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 5cm |
| Plotis | 30cm |
| Gylis | 50cm |
| Matmenys | 27 x 49cm |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Kita informacija | pagaminta italijoje |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Palaikomos technologijos | apsauga nuo perkaitimo |
| Показать больше | |





































