Kaitlentė Allenzi PI 45 цена
Kaitlentė Allenzi PI 45 цена
Indukcinė kaitlentė Allenzi PI 45Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 389 € |
|
291.27 €*
|
B магазин senukai.lt |
Allenzi PI45Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 322.99 € |
|
301.04 €*
|
B магазин pigu.lt |
45cm pločio indukcinė kaitlentė Allenzi PI 45Yra sandėlyje. |
|
289.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
289.00 €
1-2 раб. дн.
Срок доставки: 1-2 раб. дн. |
ALLENZI PI 45 PaviršiusVELYKOS! Lizingas be JOKIO pabrangimo per 10 mėn.! Atsiėmimas per 20 min. Pristatymas per 48 val.! |
|
291.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
291.00 €
2 раб. дн.
Срок доставки: 2 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Allenzi PI 45Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 389 € |
|
291.27 €*
|
B магазин senukai.lt |
Indukcinė kaitlentė Allenzi PI 45Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 389 € |
|
291.27 €*
|
B магазин 1a.lt |
Kaitlentė Allenzi PI 45больше |
|
291.27 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
291.27 €
3 раб. дн.
Срок доставки: 3 раб. дн. |
Allenzi PI45Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 322.99 € |
|
301.04 €*
|
B магазин pigu.lt |
Indukcinė kaitlentė Allenzi PI 45WIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
349.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
349.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 0.00 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
ALLENZI PI45 |
|
349.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
349.00 €
2 раб. дн.
Стоимость доставки: 2.50 € Срок доставки: 2 раб. дн. |
Indukcinė kaitlentė Allenzi PI 45WPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
349.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
349.00 €
1-7 раб. дн.
Стоимость доставки: 3.99 € Срок доставки: 1-7 раб. дн. |
Allenzi PI45w 3 skylių 45cm balta indukcinė įmontuojama kaitlentė |
|
380.00 €
|
B магазин vokiskaideja.lt |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-04-04 11:56
! Сообщить об ошибке| Марка | ALLENZI |
| Категория | Варочные панели |
| Продукт код | 9788807886034 |
| Kaitviečių skaičius | 3vnt. |
| Tipas | indukcinė kaitlentė |
| Paviršiaus danga | stiklo keramika |
| Montavimo tipas | Įmontuojamos |
| Galia | 5200w |
| Valdymas | jutiklinis |
| Aukštis | 4.5cm |
| Plotis | 45cm |
| Gylis | 50cm |
| Matmenys | 45 x 49cm |
| Kaitinimo galingumo lygiai | 8 |
| Likutinės šilumos indikatorius | + |
| Veikimo sutrikimo indikatorius | + |
| Apsaugos nuo vaikų užraktas | + |
| Automatinio užvirinimo funkcija | - |
| Automatinis išsijungimas | + |
| Laikmatis | + |
| Ekranėlis su skaitmenine indikacija | + |
| Garsinis signalas | + |
| Puodo atpažinimo funkcija | + |
| Kita informacija | pagaminta italijoje |
| Laikiklių tipas | be laikiklių |
| Rėmelis | be rėmo |
| Palaikomos technologijos | Šilumos palaikymas - plokštė |
| Maitinimo laidas | + |
| Показать больше | |

































