Gartraukis Allenzi ITALIA 60W цена
Gartraukis Allenzi ITALIA 60W цена
Allenzi Italia 60 WKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 315.0 € |
|
249.28 €*
|
B магазин pigu.lt |
Gartraukis Allenzi Italia 60 W |
|
249.28 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
249.28 €
4 раб. дн.
Срок доставки: 4 раб. дн. |
Allenzi Italia 60 W gartraukis baltasNEMOKAMAS PRISTATYMAS! Radote pigiau? - kreipkitės ir gaukite pasiūlymą! Spec. ALLENZI parduotuvė |
|
250.00 €
|
B магазин vokiskaideja.lt |
ALLENZI ITALIA 60 W GartraukisLizingas be JOKIO pabrangimo per 3 mėn.! |
|
259.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
259.00 €
3-7 раб. дн.
Срок доставки: 3-7 раб. дн. |
* !!! Цена действительна для зарегистрированных участников программы лояльности интернет-магазина. Регистрация доступна в интернет-магазине продавца.
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-12 15:37
! Сообщить об ошибке| Марка | ALLENZI |
| Категория | Кухонные вытяжки |
| Продукт код | 9788854121638 |
| Tipas | sieninis gartraukis |
| Gamintojo kodas | italia 60 w |
| Energijos sunaudojimas per metus | 45.3kwh |
| Energijos klasė | a |
| Srauto tėkmės dinaminis efektyvumas | 29.5 |
| Dinaminio srauto efektyvumo klasė | a |
| Apšvietimo efektyvumas | 40lux/w |
| Apšvietimo efektyvumo klasė | a |
| Riebalų filtravimo efektyvumas (%) | 74 |
| Riebalų filtravimo efektyvumo klasė | d |
| Minimalus oro srautas | 286m3/h |
| Ventiliacijos trauka | 800m³/val. |
| Triukšmo lygis normalia eiga | 48-63db |
| Maksimalus triukšmo lygis | 67db |
| Energijos sąnaudos prietaisui veikiant budėjimo režimu | 0.49w |
| Energijos sąnaudos esant išjungimo režimui | -w |
| Recirkuliacija | + |
| Recirkuliacijos trauka | 560m³/val. |
| Varikliai | 1vnt. |
| Darbo greičiai | 3 |
| Intensyvus greitis | + |
| Korpusas | nerūdijantis plienas |
| Riebalų filtrai | 2 |
| Riebalų filtrų tipas | aliuminis |
| Apšvietimas | led |
| Aukštis | 115cm |
| Plotis | 60cm |
| Gylis | 48cm |
| Valdymas | elektroninis |
| Ventiliavimo angos skersmuo | 150mm |
| Matmenys | 1150 x 600 x 480mm |
| Anglies filtrai komplektacijoje | - |
| Laido ilgis | 1m |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Показать больше | |


















