A4tech Bloody G300 цена
A4tech Bloody G300 цена
A4Tech Bloody G300 ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
28.34 €
|
B магазин rde.lt |
A4Tech A4TSLU45541 Ausinės Bloody G300 Juodas |
|
32.40 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
32.40 €
7 раб. дн.
Срок доставки: 7 раб. дн. |
* В некоторых случаях указанные цены могут отличаться от фактических цен, указанных в магазине. Последнее изменение: 2026-05-21 00:56
! Сообщить об ошибке| Марка | A4TECH |
| Категория | Наушники |
| Продукт код | 4711421921183 |
| Tipas | Žaidimų ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | Žaidimams |
| Jungties tipas | 3.5 mm (mini jack) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | + |
| Funkcijos | triukšmo slopinimas |
| Laido ilgis | 1.3m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | -db |
| Varža (Ω) | 32Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 40mm |
| Kita informacija | pusiau atviros ausinės; rgb apšvietimas maitinamas per usb; lankelis: savaime prisitaikantis ir reguliuojamas; pagalvėlių medžiaga: dirbtinė oda; integruotas garso reguliavimas ant ausinės |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Показать больше | |











































