Xiaomi Redmi Buds 8 Active kaina
Xiaomi Redmi Buds 8 Active kaina
Belaidės ausinės Xiaomi Redmi Buds 8 Active BHR08JUGL, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 23.69 € Daugiau |
|
19.29 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Xiaomi Redmi Buds 8 Active WhitePristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
16.31 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
16.31 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Xiaomi Redmi Buds 8 Active WhiteIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
17.13 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
17.13 €
1-2 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-2 d.d. |
Xiaomi REDMI Buds 8 Active | Bluetooth | Black | Wireless|BHR08JTGLDaugiau |
|
17.59 €
|
Į parduotuvę complius.lt |
Xiaomi REDMI Buds 8 Active | Bluetooth | Black | WirelessKviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
17.76 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 2.48 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
17.76 €
1 d.d.
Pristatymo kaina: 2.48 € Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Ausinės Xiaomi REDMI Buds 8 Active Baltas (70468)Daugiau |
|
18.37 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
18.37 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Ausinės Xiaomi Redmi Buds 8 Active juodos spalvosDaugiau |
|
18.51 €
3-6 d.d.
Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
18.51 €
3-6 d.d.
Pristatymo laikas: 3-6 d.d. |
Belaidės ausinės Xiaomi Redmi Buds 8 Active BHR08JUGL, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 23.69 € Daugiau |
|
19.29 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
XIAOMI REDMI BUDS 8 ACTIVE BLACK, BHR08JTGL, 70467Daugiau |
|
19.50 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
19.50 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Belaidės ausinės Xiaomi Redmi Buds 8 Active Bluetooth In-ear su mikrofonu juodos..Daugiau |
|
19.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Xiaomi REDMI Buds 8 Active | Bluetooth | Black | WirelessDaugiau |
|
20.06 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Xiaomi wireless earbuds Redmi Buds 8 Active, black | BHR08JTGLDaugiau |
|
20.20 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
20.20 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Xiaomi REDMI Buds 8 Active | Bluetooth | Black | WirelessDaugiau |
|
20.40 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
20.40 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Xiaomi REDMI Buds 8 Active | Bluetooth | White | WirelessDaugiau |
|
20.99 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
20.99 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
Xiaomi REDMI Buds 8 Active | Bluetooth | Black | WirelessDaugiau |
|
21.48 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
21.48 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Xiaomi Redmi Buds 8 Active, White 70468Daugiau |
|
22.06 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
22.06 €
5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-31 06:39
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | XIAOMI |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 6932554464196 |
| Tipas | belaidės ausinės |
| Nešiojimo būdas | Į ausis įkišamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | bluetooth |
| Funkcijos | - |
| Laido ilgis | be laidom |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Varža (Ω) | -Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 12mm |
| Pakuotės turinys | dėklas, usb-c charge cable, vartotojo vadovas |
| Kita informacija | bluetooth 5.3; ip54; usb-c įkrovimas; Žaidimų režimas su mažu vėlavimu; enc skambučiams |
| Jautrumas (dB/mW) | - |
| Palaikomos technologijos | a2dp |
| Maksimalus veikimo nuotolis (m) | 10m |
| Atminties kortelės lizdas | - |
| Maksimalus veikimo laikas | 20val. |
| Konstrukcija | Įstatomos ausinės |
| Svoris | 39g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Rodyti daugiau | |




































