Xiaomi DVB4484GL kaina
Xiaomi DVB4484GL kaina
Maršrutizatorius Xiaomi MESH SYSTEM AC1200 EU (3-PACK), balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 88.9 € |
|
77.79 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Xiaomi Mesh System AC1200 (3pack)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 87.39 € |
|
77.79 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Maršrutizatorius Xiaomi Mesh System AC1200, 3 vnt. |
|
69.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
69.99 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Xiaomi Mesh System AC1200 EU 3-pack White tinklo įrenginį6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 12.72 eur/mėn |
|
76.34 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
76.34 €
11-12 d.d.
Pristatymo kaina: 5.49 € Pristatymo laikas: 11-12 d.d. |
Maršrutizatorius Xiaomi MESH SYSTEM AC1200 EU (3-PACK), balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 88.9 € |
|
77.79 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Maršrutizatorius Xiaomi MESH SYSTEM AC1200 EU (3-PACK), balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 88.9 € |
|
77.79 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Xiaomi Mesh System AC1200 (3pack)Kaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 87.39 € |
|
77.79 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
Xiaomi Mesh System AC1200 EU(3-pack) |
|
79.89 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
79.89 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Wi-Fi mesh sistema su AC1200 dideliu greičiu, dviejų juostų 2.4/5 GHz ryšiu ir 3.. |
|
79.90 €
|
Į parduotuvę inserv.lt |
Xiaomi Mesh System AC1200 EU(3-pack)Pristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
83.85 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
83.85 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Xiaomi Mesh System AC1200 EU(3-pack)Išsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
88.88 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
88.88 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Xiaomi Mesh System AC1200 EU(3-pack) | DVB4484GL |
|
89.75 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
89.75 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Xiaomi Mesh System AC1200 EU(3-pack)Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
91.48 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
91.48 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Maršrutizatorius Xiaomi Mesh System AC1200 3 maršrutizatoriai/pratęstuvai |
|
91.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Xiaomi Mesh System AC1200 EU (3-pack) DVB4484GL |
|
92.47 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
92.47 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Xiaomi Mesh System AC1200 EU(3-pack) |
|
93.39 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
93.39 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Xiaomi Mesh System AC1200 EU(3-pack) |
|
94.04 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
94.04 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Xiaomi Mesh System AC1200 EU(3-pack) |
|
95.34 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
95.34 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Xiaomi Mesh System AC1200 EU(3-pack) |
|
101.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
101.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Xiaomi Maršrutizatorius Xiaomi Mesh System AC1200 EU(3-pack) |
|
109.00 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
109.00 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 18:08
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | XIAOMI |
| Kategorija | Maršrutizatoriai |
| Prekės kodas | 6941948704060 |
| Tipas | wifi maršrutizatorius |
| Maksimalus duomenų perdavimo greitis | -mbps |
| SIM kortelės lizdas | - |
| Maksimalus atstumas | -m |
| Wi-Fi | + |
| Maksimalus vartotojų skaičius | 254 |
| Siųstuvo galingumas | -dbm |
| Protokolo palaikymas | 802.11ax |
| Kodavimas | wpa2/wpa3 mix |
| Duomenų perdavimo sparta | - |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 2.4ghz/5ghz |
| Jungčių kiekis (WAN) | 1 |
| USB jungtys | - |
| Antena | + |
| Antenos tipas | vidinė |
| Antenos lizdas | - |
| Aukštis | 222mm |
| Plotis | 97mm |
| Gylis | 97mm |
| Matmenys | 97 x 97 x 222 mm |
| Funkcijos | mimo |
| Palaikomos technologijos | wps |
| Pakuotės turinys | maršrutizatorius |
| Rodyti daugiau | |










































