Xiaomi 17 Ultra 512GB kaina
Xiaomi 17 Ultra 512GB kaina
Mobilusis telefonas Xiaomi 17 Ultra, 512 GB, black sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1499 € |
|
1399.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1399.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Mobilusis telefonas XIAOMI 17 Ultra 12+512GB BlackKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 1499 € |
|
1404.25 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Išmanusis telefonas Xiaomi 17 Ultra 16GB/512GB, juodaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1579 € |
|
1484.26 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Xiaomi 17 Ultra 5G išmanusis telefonas 512GB WhiteFotografavimo rinkinys – tik už 1€! Dovanos vertė 199 Eur. |
|
1504.25 €
|
Į parduotuvę bite.lt |
Xiaomi 17 Ultra 5G (512 GB)Perkant telefoną Xiaomi 17 Ultra, fotografavimo rinkinys dovanų! |
|
1504.25 €
|
Į parduotuvę tele2.lt |
XIAOMI 17 ULTRA 16/512gb Green | 6932554483630 | 6932554483630Daugiau |
|
1286.20 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Xiaomi 17 Ultra 5G Dual Sim 16GB RAM 512GB - Black | MZB0MN4EU | 6932554483654Daugiau |
|
1310.30 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Xiaomi 17 Ultra 16/512GB WhiteDaugiau |
|
1345.45 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
1345.45 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Xiaomi 17 Ultra 5G - 16/512GBNemokamas lizingas iki 10 mėn. | Garantija 24 mėn. |
|
1349.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.49 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
1349.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.49 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Telefonas Xiaomi 17 Ultra 16GB/512GB BlackNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. Daugiau |
|
1349.00 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
1349.00 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Xiaomi | 17 Ultra | Baltas | 6.9 " | LTPO AMOLED | 1200 x 2608 pikselių | Qualco..Daugiau |
|
1349.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1349.00 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Xiaomi | 17 Ultra | Black | 6.9 " | LTPO AMOLED | 1200 x 2608 pixels | Qualcomm ..Daugiau |
|
1350.64 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Xiaomi 17 Ultra 16/ 512GB Black mobilusis telefonas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 225.88 eur/mėn Daugiau |
|
1355.30 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
1355.30 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Mobilusis telefonas Xiaomi 17 Ultra, 512 GB, black sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1499 € |
|
1399.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1399.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Mobilusis telefonas Xiaomi 17 Ultra, 512 GB, black sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1499 € |
|
1399.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1399.00 €*
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Mobilusis telefonas XIAOMI 17 Ultra 12+512GB BlackKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 1499 € |
|
1404.25 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Xiaomi 17 Ultra, 16GB/512GB, Black 72990Daugiau |
|
1420.57 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
1420.57 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Xiaomi | 17 Ultra | Black | 6.9 " | LTPO AMOLED | 1200 x 2608 pixels | Qualcomm .. |
|
1452.52 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Xiaomi | 17 Ultra | Black | 6.9 " | LTPO AMOLED | 1200 x 2608 pixels | Qualcomm .. |
|
1453.76 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Xiaomi | 17 Ultra | Black | 6.9 " | LTPO AMOLED | 1200 x 2608 pixels | Qualcomm .. |
|
1463.37 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
Xiaomi | 17 Ultra | Black | 6.9 " | LTPO AMOLED | 1200 x 2608 pixels | Qualcomm .. |
|
1473.99 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Xiaomi | 17 Ultra | Black | 6.9 " | LTPO AMOLED | 1200 x 2608 pixels | Qualcomm .. |
|
1473.99 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Xiaomi | 17 Ultra | Black | 6.9 " | LTPO AMOLED | 1200 x 2608 pixels | Qualcomm .. |
|
1475.94 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
1475.94 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Išmanusis telefonas Xiaomi 17 Ultra 16GB/512GB, juodaKaina taikoma ERMI KLUBO nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 1579 € |
|
1484.26 €*
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Smartphone Xiaomi 17 Ultra Black, 6.9" LTPO AMOLED, 16GB RAM, 512GB, Snapdragon .. |
|
1488.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1488.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Xiaomi | 17 Ultra | Black | 6.9 " | LTPO AMOLED | 1200 x 2608 pixels | Qualcomm .. |
|
1491.93 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1491.93 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Telefonas Xiaomi 17 Ultra 16GB/512GB BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
1498.93 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
1498.93 €
1-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 1-4 d.d. |
Xiaomi 17 Ultra, 16 GB, 512 GB, juodas - Išmanusis telefonasFotografijos rinkinys dovanų! Daugiau |
|
1499.00 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Xiaomi | 17 Ultra | Black | 6.9 " | LTPO AMOLED | 1200 x 2608 pixels | Qualcomm .. |
|
1502.60 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Xiaomi | 17 Ultra | Black | 6.9 " | LTPO AMOLED | 1200 x 2608 pixels | Qualcomm .. |
|
1502.60 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
1502.60 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Xiaomi 17 Ultra | Black | 6.9" | LTPO AMOLED | 1200 x 2608 pixels | Qualcomm | S.. |
|
1503.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Xiaomi 17 Ultra 5G išmanusis telefonas 512GB WhiteFotografavimo rinkinys – tik už 1€! Dovanos vertė 199 Eur. |
|
1504.25 €
|
Į parduotuvę bite.lt |
Xiaomi 17 Ultra 5G (512 GB)Perkant telefoną Xiaomi 17 Ultra, fotografavimo rinkinys dovanų! |
|
1504.25 €
|
Į parduotuvę tele2.lt |
Xiaomi | 17 Ultra | Black | 6.9 " | LTPO AMOLED | 1200 x 2608 pixels | Qualcomm .. |
|
1523.73 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1523.73 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Xiaomi | 17 Ultra | Black | 6.9 " | LTPO AMOLED | 1200 x 2608 pixels | Qualcomm .. |
|
1531.22 €
|
Į parduotuvę smartonly.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 20:42
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Xiaomi |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6932554483654 |
| Energijos klasė | a |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| WiFi | wi-fi 802.11 a/b/g/n/ac/6e/7, dual-band or tri-band, wi-fi direct |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.9 |
| Ekrano raiška | 3200 x 1440 |
| Pagrindinė kamera | 50 + 50 + 200 + 50mpx |
| Priekinė kamera | 50mpx |
| Blykstė | laser af, color spectrum sensor, leica lenses, dual-led flash, hdr, panorama |
| Filmavimo raiška | 8k@30fps, 4k@30/60/120fps, 1080p@30/60/120/240/480/960/1920fps, gyro-eis |
| Procesoriaus tipas | qualcomm sm8850-ac snapdragon 8 elite gen 5 (3 nm) |
| Procesoriaus dažnis | octa-core (2x4.6 ghz oryon v3 phoenix l + 6x3.62 ghz oryon v3 phoenix m)ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 16000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 512gb |
| Atminties kortelės tipas | - |
| Baterijos tipas | si/c li-ion |
| Baterijos talpa | 6800mah |
| Budėjimo laikas iki | -val. |
| Pokalbių laikas iki | -val. |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 16 |
| Papildomos funkcijos | 4g, 5g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, atsparumas drėgmei, greitasis įkrovimas, bevielis ikrovimas |
| Jungties tipas | usb type-c 3.2 gen 2, displayport, otg |
| FM imtuvas | - |
| Vandens atsparumo lygis | ip68/ip69 dust tight and water resistant (high pressure water jets; immersible up to 6m for 30 min) |
| Modelis | xiaomi 15 ultra |
| Aukštis | 162.9mm |
| Plotis | 77.6mm |
| Gylis | 8.3mm |
| Svoris | 224g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, dėklas, kabelis |
| Kita informacija | 68b colors, 120hz, 2160hz pwm, dolby vision, hdr vivid, hdr10+, 3500 nits (peak |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Rodyti daugiau | |

















































