Xiaomi 17 256GB kaina
Xiaomi 17 256GB kaina
Mobilusis telefonas XIAOMI 17 12+256GB BlackKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 999 € |
|
904.25 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Išmanusis telefonas Xiaomi 17 5G 12/256GB, juodaTurime sandėlyje |
|
999.00 €
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Mobilusis telefonas Xiaomi 17, 256 GB, black sp. |
|
999.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
999.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Xiaomi 17 5G išmanusis telefonas 256GB BlackTelevizorius – tik už 1€! Dovanos vertė 159 Eur. |
|
1004.25 €
|
Į parduotuvę bite.lt |
Xiaomi 17 5G (256 GB)Perkant telefoną Xiaomi 17 5G, televizorius Xiaomi QLED TV A Pro 32 dovanų! |
|
1004.25 €
|
Į parduotuvę tele2.lt |
Smartfon Xiaomi Xiaomi | 17 | Black | 6.3 '' | LTPO AMOLED | 1220 x 26.. |
|
809.35 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Išmanusis telefonas Xiaomi Xiaomi | 17 | Black | 6.3 " | LTPO AMOLED | 1220 x 26.. |
|
816.95 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Xiaomi 17 12/ 256GB Black mobilusis telefonas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 140.71 eur/mėn |
|
844.25 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
844.25 €
3-4 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 3-4 d.d. |
Xiaomi 17 12/256GB 5G Black EUDaugiau |
|
866.15 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
866.15 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Xiaomi 17 5G - 12/256GBNemokamas lizingas iki 10 mėn. | Garantija 24 mėn. |
|
869.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.49 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
869.00 €
1-3 d.d.
Pristatymo kaina: 3.49 € Pristatymo laikas: 1-3 d.d. |
Xiaomi 17 Smartphone 12GB / 256GB Venture GreenNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. Daugiau |
|
896.69 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
896.69 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Xiaomi | 17 | Black | 6.3 " | LTPO AMOLED | 1220 x 2656 pixels | Qualcomm | Snap.. |
|
898.09 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Xiaomi 17, 256 GB, juodas - Išmanusis telefonasAtsipalaiduok, puikūs pasiūlymai jau čia |
|
899.99 €
|
Į parduotuvę elesen.lt |
Mobilusis telefonas XIAOMI 17 12+256GB BlackKaina taikoma TOPO KLUBO nariams. Ne naudų programos nariams taikoma kaina 999 € |
|
904.25 €*
|
Į parduotuvę topocentras.lt |
Xiaomi 17 Smartphone 12GB / 256GB Venture GreenIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
914.62 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
914.62 €
2-4 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 2-4 d.d. |
Xiaomi | 17 | Black | 6.3 " | LTPO AMOLED | 1220 x 2656 pixels | Qualcomm | Snap.. |
|
970.08 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Xiaomi | 17 | Black | 6.3 " | LTPO AMOLED | 1220 x 2656 pixels | Qualcomm | Snap.. |
|
974.21 €
|
Į parduotuvę printera.lt |
Xiaomi | 17 | Black | 6.3 " | LTPO AMOLED | 1220 x 2656 pixels | Qualcomm | Snap.. |
|
977.91 €
|
Į parduotuvę enrike.lt |
Xiaomi Xiaomi | 17 | Black | 6.3 " | LTPO AMOLED | 1220 x 2656 pixels | Qualcomm.. |
|
982.30 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Xiaomi | 17 | Black | 6.3 " | LTPO AMOLED | 1220 x 2656 pixels | Qualcomm | Snap.. |
|
983.75 €
|
Į parduotuvę pirkpc.lt |
Xiaomi | 17 | Black | 6.3 " | LTPO AMOLED | 1220 x 2656 pixels | Qualcomm | Snap.. |
|
983.75 €
|
Į parduotuvę maziausiakaina.lt |
Xiaomi | 17 | Black | 6.3 " | LTPO AMOLED | 1220 x 2656 pixels | Qualcomm | Snap.. |
|
983.75 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
983.75 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Xiaomi | 17 | Black | 6.3 " | LTPO AMOLED | 1220 x 2656 pixels | Qualcomm | Snap.. |
|
985.26 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
985.26 €
2-3 d.d.
Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Smartphone Xiaomi 17 Black, 6.3" LTPO AMOLED, Snapdragon 8 Elite Gen 5, 12GB RAM.. |
|
993.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
993.99 €
2 d.d.
Pristatymo kaina: 5.69 € Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Išmanusis telefonas Xiaomi 17 6.3" LTPO AMOLED 1220x2656 Snapdragon 8 Gen 5 256G.. |
|
994.99 €
|
Į parduotuvę ogmina.lt |
Išmanusis telefonas Xiaomi 17 5G 12/256GB, juodaTurime sandėlyje |
|
999.00 €
|
Į parduotuvę ermitazas.lt |
Mobilusis telefonas Xiaomi 17, 256 GB, black sp. |
|
999.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
999.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Mobilusis telefonas Xiaomi 17, 256 GB, black sp. |
|
999.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
999.00 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Xiaomi | 17 | Black | 6.3 " | LTPO AMOLED | 1220 x 2656 pixels | Qualcomm | Snap.. |
|
1002.86 €
|
Į parduotuvę vieni.lt |
Xiaomi 17 | Black | 6.3" | LTPO AMOLED | 1220 x 2656 pixels | Qualcomm | Snapdra.. |
|
1003.00 €
|
Į parduotuvę skytech.lt |
Xiaomi 17, 12GB/256GB, Black 72952 |
|
1003.66 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
1003.66 €
12 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12 d.d. |
Xiaomi 17 5G išmanusis telefonas 256GB BlackTelevizorius – tik už 1€! Dovanos vertė 159 Eur. |
|
1004.25 €
|
Į parduotuvę bite.lt |
Xiaomi 17 5G (256 GB)Perkant telefoną Xiaomi 17 5G, televizorius Xiaomi QLED TV A Pro 32 dovanų! |
|
1004.25 €
|
Į parduotuvę tele2.lt |
Xiaomi | 17 | Black | 6.3 " | LTPO AMOLED | 1220 x 2656 pixels | Qualcomm | Snap..Kviečiame DERĖTIS ir gauti dar geresnę kainą! Nuo 45 EUR pristatysime nemokamai per 1 d.d. visoje Lietuvoje. |
|
1006.84 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1006.84 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Xiaomi | 17 | Black | 6.3 " | LTPO AMOLED | 1220 x 2656 pixels | Qualcomm | Snap.. |
|
1016.34 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
1016.34 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Xiaomi | 17 | Black | 6.3 " | LTPO AMOLED | 1220 x 2656 pixels | Qualcomm | Snap.. |
|
1021.01 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
1021.01 €
1 d.d.
Pristatymo laikas: 1 d.d. |
Xiaomi | 17 | Black | 6.3 " | LTPO AMOLED | 1220 x 2656 pixels | Qualcomm | Snap.. |
|
1021.96 €
|
Į parduotuvę smartonly.eu |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 17:19
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | Xiaomi |
| Kategorija | Mobilūs telefonai |
| Prekės kodas | 6932554482299 |
| Energijos klasė | a |
| Telefono tipas | išmanusis telefonas |
| Lietuvių kalba | + |
| WiFi | wi-fi 802.11 a/b/g/n/ac/6/7, dual-band, wi-fi direct |
| Bluetooth | + |
| Bluetooth versija | 5.4 |
| Ekrano tipas | amoled |
| Ekrano dydis (coliais) | 6.3 |
| Ekrano raiška | 2670 x 1200 |
| Pagrindinė kamera | 50 + 50 + 50mpx |
| Priekinė kamera | 50mpx |
| Blykstė | laser af, color spectrum sensor, leica lens, dual-led dual-tone flash, hdr, panorama |
| Filmavimo raiška | 8k@30fps (hdr), 4k@30/60fps (hdr10+, 10-bit dolby vision hdr, 10-bit log), 1080p@30/60/120/240/960fps, 720p@1920fps, gyro-eis |
| Procesoriaus tipas | qualcomm sm8850-ac snapdragon 8 elite gen 5 (3 nm) |
| Procesoriaus dažnis | octa-core (2x4.6 ghz oryon v3 phoenix l + 6x3.62 ghz oryon v3 phoenix m)ghz |
| Operatyvinė atmintis (RAM) | 12000mb |
| Vidinė atmintis (dalis skirta OS) | 256gb |
| Atminties kortelės tipas | - |
| Atminties kortelės talpa | nėra kortelės palaikymogb |
| Baterijos tipas | si/c li-ion |
| Baterijos talpa | 7000mah |
| Budėjimo laikas iki | -val. |
| Pokalbių laikas iki | -val. |
| Operacinė sistema | android |
| Versija | 16 |
| Papildomos funkcijos | 3g, 4g, 5g, dual sim, nfc, pirštų antspaudų skaitytuvas, atsparumas drėgmei, greitasis įkrovimas, bevielis ikrovimas |
| Jungties tipas | usb type-c 3.2, otg |
| FM imtuvas | - |
| MP3 | + |
| Vandens atsparumo lygis | ip68 dust tight and water resistant (immersible up to 1.5m for 30 min) |
| Modelis | xiaomi 15 |
| Aukštis | 151.1mm |
| Plotis | 71.8mm |
| Gylis | 8.1mm |
| Svoris | 191g |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | telefonas, dėklas, kabelis |
| Kita informacija | 68b colors, 2160hz pwm, 120hz, dolby vision, hdr vivid, hdr10+, snapdragon sound, 100w wired, pd3.0, qc3+, 100w pps 50w wireless 22.5w reverse wireless 22.5w reverse wired |
| Susijusių prekių skaičius | 1 |
| Rodyti daugiau | |














































