Withings Scanwatch 2 42mm kaina
Withings Scanwatch 2 42mm kaina
Išmanusis laikrodis Withings Scanwatch 2 42mm BaltasDaugiau |
|
299.79 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
299.79 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Išmanusis laikrodis Withings ScanWatch 2, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339 € Daugiau |
|
299.79 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Withings Scanwatch 2 42mm White | HWA10-MODEL 5-ALL-INT | 3700546708312Daugiau |
|
270.50 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Withings ScanWatch 2 42mm weiß EKG, Blutsauerstoffgehalt, Schlafüberwachung | HW..Daugiau |
|
271.30 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Withings ScanWatch 2 42mm white ECG, blood oxygen saturation, sleep trackingDaugiau |
|
283.08 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Išmanusis laikrodis Withings Scanwatch 2 42mm BaltasDaugiau |
|
299.79 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
299.79 €
8 d.d.
Pristatymo laikas: 8 d.d. |
Išmanusis laikrodis Withings ScanWatch 2, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339 € Daugiau |
|
299.79 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Išmanusis laikrodis Withings ScanWatch 2, balta sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 339 € Daugiau |
|
299.79 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Withings HWA10-model 5-All-Int išmanusis laikrodis6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 50.23 eur/mėn Daugiau |
|
301.39 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Withings ScanWatch 2 1.6 cm (0.63) OLED 42 mm Hybrid Stainless steelDaugiau |
|
306.85 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
306.85 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Išmanusis laikrodis Withings Scanwatch 2, 42 mm, juodasNemokamas pristatymas į paštomatus nuo 499 €. Lizingas be pabrangimo iki 24 mėn. Daugiau |
|
313.03 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
313.03 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Išmanusis laikrodis Withings Scanwatch 2, 42 mm, juodasIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
319.29 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
319.29 €
12-20 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 12-20 d.d. |
Withings Scanwatch 2 42mm Czarny | ICHWA104ALLINTPA | 3700546708305Daugiau |
|
344.30 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Withings Scanwatch 2, White/Grey - 42mm WITHWA105ALLINTPADaugiau |
|
362.28 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
362.28 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Withings ScanWatch 2 1.6 cm (0.63") OLED 42 mm Hybrid Stainless steelDaugiau |
|
429.37 €
|
Į parduotuvę baitukas.lt |
Withings Scanwatch 2 with EKG and heart rateDaugiau |
|
444.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
444.80 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Withings ScanWatch 2 1.6 cm (0.63") OLED 42 mm Hybrid Stainless steelDaugiau |
|
596.56 €
|
Į parduotuvę electrobase.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-29 17:43
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | WITHINGS |
| Kategorija | Išmanieji laikrodžiai, apyrankės |
| Prekės kodas | 3700546708312 |
| Tipas | išmanieji laikrodžiai moterims, išmanieji laikrodžiai vyrams |
| Ekrano dydis (coliais) | 0.63 |
| Ekrano tipas | oled |
| Jutiklinis ekranas | - |
| Apyrankės tipas | silikonas |
| Atsparumas vandeniui | + |
| Vandens atsparumo lygis | 5 atm |
| Bluetooth | + |
| NFC | - |
| Wi-Fi | - |
| GPS | - |
| SIM kortelės lizdas | - |
| eSIM | - |
| Suderinamumas | ios, android |
| Baterijos talpa | -mah |
| Baterijos naudojimo laikas | -val |
| Atmintis | -mb |
| Pulsometras (HR) | + |
| SPO2 (deguonies kiekis kraujyje) | + |
| Ilgis | 4.2cm |
| Plotis | 4.2cm |
| Aukštis | -cm |
| Pakuotės turinys* (*komplektacija gali keistis) | Įkroviklis, apyrankė, išmanusis laikrodis, laidas, vartotojo instrukcija |
| Kita informacija | safyrinis stiklas, nerūdijančio plieno korpusas, ios ir android palaikymas |
| Svoris | 52.6g |
| Jungtys | bluetooth, magnetinis įkrovimas |
| Susijusių prekių skaičius | 2 |
| Rodyti daugiau | |










































