White Shark OX GH-2140 kaina
White Shark OX GH-2140 kaina
Laidinės ausinės White Shark OX GH-2140, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 31.59 € |
|
25.59 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
White Shark Ox GH-2140 BlackTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! Daugiau |
|
26.69 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
White Shark GH-2140 OX Black ausinės10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo |
|
24.65 €
|
Į parduotuvę rde.lt |
Ausinės White Shark OX GH-2140 BlackPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo |
|
24.65 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
24.65 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
White Shark GH-2140 Ox czarny |
|
25.51 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
25.51 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Laidinės ausinės White Shark OX GH-2140, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 31.59 € |
|
25.59 €*
|
Į parduotuvę senukai.lt |
Laidinės ausinės White Shark OX GH-2140, juoda sp.Kaina taikoma SMART NET nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 31.59 € |
|
25.59 €*
|
Į parduotuvę 1a.lt |
Ausinės White Shark OX GH-2140 BlackIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur |
|
25.88 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
25.88 €
4-5 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 4-5 d.d. |
White Shark Ox GH-2140 BlackTik programėlėje Pigu PLUS nariams! Atgauk iki 4X kartų daugiau PiguEurais! Daugiau |
|
26.69 €
|
Į parduotuvę pigu.lt |
White Shark OX GH-2140 |
|
26.99 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
26.99 €
19 d.d.
Pristatymo laikas: 19 d.d. |
White Shark OX GH-2140 |
|
27.54 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
27.54 €
3 d.d.
Pristatymo laikas: 3 d.d. |
Žaidimų ausinės White Shark OX |
|
29.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
29.99 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-24 12:28
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | WHITE SHARK |
| Kategorija | Ausinės |
| Prekės kodas | 0736373269279 |
| Tipas | laidinės ausinės |
| Nešiojimo būdas | ant ausų dedamos |
| Paskirtis | universalios |
| Jungties tipas | 3.5 mm (aux) |
| Mikrofonas | + |
| Triukšmo slopinimas | - |
| Funkcijos | mikrofonas |
| Laido ilgis | 2m |
| Atkuriamų dažnių ruožas | 20 - 20000hz |
| Jautrumas | 110db |
| Varža (Ω) | 16Ω |
| Membranos skersmuo (mm) | 50mm |
| Kita informacija | rgb apšvietimas; lankelis: reguliuojamas; pagalvėlių medžiaga: dirbtinė oda |
| Konstrukcija | su lankeliu |
| Žemų dažnių diapazonas (Hz) | 20hz |
| Aukštų dažnių diapazonas (Hz) | 20000hz |
| Svoris | 265g |
| Mikrofono tvirtinimo būdas | integruotas |
| Priedai | 3,5 mm audio laidas |
| Rodyti daugiau | |




























