Šaldytuvas VestFrost VCF 13186 kaina
Šaldytuvas VestFrost VCF 13186 kaina
Lodówka VestFrost Vestfrost VCF 13186 X Freestanding Fridge/Freezer - Stainless .. |
|
657.20 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Vestfrost Lodówka VestFrost Vestfrost VCF 13186 X Freestanding Fridge/Fre.. |
|
663.91 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-22 15:23
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VESTFROST |
| Kategorija | Šaldytuvai |
| Prekės kodas | 5709395290236 |
| Šaldytuvo tipas | Šaldytuvas su šaldikliu apačioje |
| Energijos klasė | e |
| Energijos sąnaudos per metus | 250kwh |
| Bendra talpa | 330l |
| Šaldytuvo talpa | 230l |
| Šaldiklio talpa | 100l |
| Šaldytuvo atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio atitirpinimas | automatinis atitirpinimas |
| Šaldiklio efektyvumas be elektros srovės | 10val. |
| Užšaldymo galia | 8kg/24h |
| Klimato klasė | sn, t |
| Maksimalus triukšmo lygis | 39db |
| Montavimo tipas | laisvai pastatomas |
| Atostogų režimas | + |
| Valdymas | elektroninis |
| Papildomos funkcijos | nofrost, automatinis atitirpinimas |
| Plotis | 59.5cm |
| Aukštis | 186cm |
| Gylis | 65cm |
| Svoris | 70kg |
| Daržovių stalčius | + |
| Vidaus apšvietimas | + |
| Šaldiklio valdymas | elektroninis |
| Kita | 3 šaldiklio stalčiai; 3 lentynos durelėse; 3 stiklinės lentynos; 2 šaldytuvo stalčiai; pieno produktų skyrelis; Šalto oro cirkuliacija |
| Lentynos | 3 |
| Rodyti daugiau | |
















