Siuvimo mašina Veritas Rubina kaina
Siuvimo mašina Veritas Rubina kaina
Kompiuterizuota siuvimo mašina VERITAS Rubina |
|
239.38 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
239.38 €
2 d.d.
Pristatymo laikas: 2 d.d. |
Veritas RubinaKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 296.0 € |
|
239.48 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-03 05:08
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VERITAS |
| Kategorija | Siuvimo mašinos |
| Prekės kodas | 7640105924578 |
| Siuvimo mašinos tipas | kompiuterizuota siuvimo mašina |
| Svoris | 7.3kg |
| Matmenys | 476 x 26 x 37cm |
| Siuvimo programų skaičius | 100 |
| Apšvietimas | + |
| Siuvimo greitis (dygsnių per minutę) | 800 |
| Reguliuojamas dygsnio ilgis | + |
| Reguliuojamas dygsnio plotis | + |
| Maksimalus dygsnio ilgis | 4.5mm |
| Maksimalus dygsnio plotis | 7mm |
| Elektroninis variklio reguliavimas | + |
| Vertikali šaudyklė | - |
| Horizontali šaudyklė | + |
| Siuvimas dviguba adata | + |
| Adatos padėties pozicionavimas | + |
| Sustiprintų siūlių siuvimas | + |
| Automatinis užtvirtinimas | + |
| Rankovinė platforma | + |
| Prietaisas viršutiniam siūlui įverti | + |
| Viršutinio siūlo įtempimo reguliatorius | + |
| Pėdelės spaudimo reguliatorius | - |
| Dviejų lygių pakėlimo pėdelė | + |
| Siūlės indikacinis langelis | + |
| Įmontuota aksesuarų dėžutė | + |
| Priedai ir aksesuarai | pėdelė, adatų komplektas, atsuktuvas, instrukcija, kojelės sagai, peiliukas skylutėms, ritės, Šepetėlis |
| Pardavėjo šalis | Lietuva |
| Rodyti daugiau | |


















