Verbatim Pocket 2TB kaina
Verbatim Pocket 2TB kaina
Verbatim External Pocket SSD 2TB USB-C 3.2 gen.2 white-purple 32323Daugiau |
|
214.78 €
|
Į parduotuvę smartech.ee |
Verbatim Pocket SSD 2TB External 32194 SSD diskas10 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 22.00 eur/mėn Daugiau |
|
219.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
219.99 €
2-3 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 2-3 d.d. |
Verbatim Dysk zewnętrzny SSD Verbatim Pocket 2TB Czarno-pomarańczowy (32197)Daugiau |
|
232.87 €
|
Į parduotuvę percte.eu |
Kietasis diskas Verbatim diskas SSD 2TB - raktų pakabukas su laidu USB 3.2 gen.2.. |
|
244.15 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
244.15 €
6 d.d.
Pristatymo laikas: 6 d.d. |
2TB Verbatim Pocket USB 3.2 Typ-C Black-blau | 32195 | 0023942321958Daugiau |
|
256.00 €
|
Į parduotuvę multo.eu |
Verbatim Pocket SSD USB 3.2 2TB Black/Blue 32195 | 32195 | 0023942321958 |
|
256.15 €
|
Į parduotuvę b2cshop.eu |
Verbatim Pocket SSD USB 3.2 2TB Black/Blue 32195 | 32195 | 0023942321958Daugiau |
|
264.20 €
|
Į parduotuvę enter24.eu |
Verbatim 32195 Pocket External SSD 2TB 32195Daugiau |
|
319.47 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
319.47 €
13 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 13 d.d. |
Verbatim Pocket SSD USB 3.2 Gen 2 2TB Black/BlueDaugiau |
|
324.33 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
324.33 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
SSD 2TB Verbatim Pocket SSD USB 3.2 black/blue retailPristatymas per 1-2 d.d. sandėlio prekėms. Lizingas iki 24 mėn. be jokio pabrangimo Daugiau |
|
353.31 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
353.31 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 1.99 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
SSD 2TB Verbatim Pocket SSD USB 3.2 black/blue retailIšsimokėtinai be pabrangimo iki 24 mėn., nemokamas pristatymas į paštomatus nuo 599 Eur Daugiau |
|
370.98 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
370.98 €
7-14 d.d.
Pristatymo kaina: 0.00 € Pristatymo laikas: 7-14 d.d. |
„STICK S 2TB Verbatim Pocket SSD“ USB 3.2, juodas / raudonas, mažmeninės prekybo..Daugiau |
|
410.81 €
|
Į parduotuvę marsietis.lt |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-18 05:39
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VERBATIM |
| Kategorija | Išorinės SSD, HDD laikmenos |
| Prekės kodas | 023942321972 |
| Gamintojo kodas | 32195 |
| Disko tipas | ssd |
| Talpa | 2048gb |
| Disko dydis coliais | išoriniai diskai |
| Atsparumas drėgmei | - |
| HDD greitis | 1050 mb/s |
| Aukštis | 90mm |
| Plotis | 45mm |
| Gylis | 10mm |
| Svoris | 54kg |

























