Verbatim 53402 256GB kaina
Verbatim 53402 256GB kaina
Verbatim Store 'n' Go Portable - SSD - verschlüsselt - 256 GB - extern (tragbar).. |
|
104.88 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
104.88 €
7 d.d.
Pristatymo laikas: 7 d.d. |
Verbatim Store ®n® Go 256GB 2.5" Black 53402 SSD diskas6 mėn. lizingas be jokio pabrangimo vos nuo 17.82 eur/mėn |
|
106.90 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
106.90 €
9-10 d.d.
Pristatymo kaina: 4.99 € Pristatymo laikas: 9-10 d.d. |
Verbatim Store n Go 256GB Secure Portable SSD USB 3.1 |
|
134.00 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
134.00 €
14 d.d.
Pristatymo laikas: 14 d.d. |
Kietasis diskas SSD išorinis Verbatim Store N Go Secure, 53402, 256 GB, juodas, .. |
|
134.12 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
134.12 €
5 d.d.
Pristatymo laikas: 5 d.d. |
Verbatim Store'n'Go 256 GB C tipo USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Juoda, Sidabras |
|
137.24 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
137.24 €
4 d.d.
Pristatymo laikas: 4 d.d. |
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-04-04 17:29
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | VERBATIM |
| Kategorija | Išorinės SSD, HDD laikmenos |
| Prekės kodas | 023942534020 |
| Disko tipas | ssd |
| Talpa | 256gb |
| Disko dydis coliais | išoriniai diskai |
| Atsparumas drėgmei | - |
| Jungties tipas | usb 3.1, usb 2.0, usb 3.0 |
| Aukštis | 13mm |
| Plotis | 50mm |
| Gylis | 93mm |
| Svoris | 116kg |
| Pakuotės turinys | naudojimo instrukcija |
| Pardavėjo šalis | estija |
| Rodyti daugiau | |




















