Vejos traktorius Cub Cadet LT2 NR92 kaina
Vejos traktorius Cub Cadet LT2 NR92 kaina
Vejos traktorius LT2 NR92 Cub CadetKaina taikoma Pigu PLUS nariams. Ne lojalumo programos nariams taikoma kaina 5651.0 € |
|
4073.00 €*
|
Į parduotuvę pigu.lt |
* !!! Kaina galioja registruotiems internetinės parduotuvės lojalumo programos nariams. Registracija galima pardavėjo internetinėje parduotuvėje.
* Pateikiamos kainos tam tikrais atvejais gali skirtis nuo parduotuvėje rodomų realių kainų. Kainos paskutinį kartą keitėsi: 2026-05-16 10:25
! Praneškite apie klaidą| Prekės ženklas | CUB CADET |
| Kategorija | Vejos traktoriai |
| Prekės kodas | 4008423891812 |
| Tipas | vejos traktoriukai |
| Galia | 11ag |
| Kuro tipas | benzinas |
| Kuro bako talpa | 3.8l |
| Pavarų dėžė | hidrostatinė |
| Pjovimo būdas | galinis išmetimas |
| Pjovimo plotis | 92cm |
| Pjovimo aukščio reguliavimas | 30-95mm |
| Funkcijos | Žolės surinkimo krepšys |
| Svoris | 195kg |



























